همایشها و نمایشگاه ها

تاسیس شرکت های مشترک، راهکار توسعه روابط اقتصادی ایران و ازبکستان

فرقت صدیقوف، معاون وزیر امور خارجه ازبکستان که همراه با هیاتی به ایران سفر کرده است، با غلامحسین شافعی، رئیس و محمدرضا کرباسی، معاون امور بین الملل اتاق ایران، با هدف شناسایی رفع موانع تجاری دو کشور و توسعه همکاری ها دیدار و گفت وگو کرد.

23 فروردین 1400

اهدای جایزه استراتژی ارتباطی به بیمه کوثر

جایزه استراتژی ارتباطی در صنعت روابط عمومی ایران به بیمه کوثر اهدا شد.

8 فروردین 1400

افتتاح 105 پروژه راه آهن به ارزش 1445 میلیون تومان در دهه فجر

امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن، 105 پروژه راه آهن به ارزش 1445 میلیون تومان همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شد.

18 اسفند 1399

وزیر فرهنگ: صدای این تجربه نو باشیم

تهران (پانا)-در آستانه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی از همه برای مشارکت در این تجربه نو دعوت کرد.

2 اسفند 1399

مشاجره لفظی شدید بین آلمان، روسیه و چین در جلسه شورای امنیت

خبرنگاران : جلسه روز چهارشنبه شورای امنیت درباره سوریه شاهد درگیری لفظی شدیدی میان آلمان از یک سو و روسیه و چین از سوی دیگر بود تا جایی که مسکو و پکن درباره حق برلین برای درخواست کرسی دائمی در این نهاد بین المللی ابراز...

1 بهمن 1399

سازمان ملل: بحران انسانی در تیگرای اتیوپی رو به وخامت است

سخنگوی کمیساریای عالی پناهجویان سازمان ملل اعلام نمود، بحران انسانی در منطقه تیگرای اتیوپی رو به وخامت است چرا که شرایط امنیتی مانع از امدادرسانی به ساکنان این منطقه می گردد.

27 دی 1399

بیست وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از شنبه 22 آذرماه شروع می گردد

همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه 22 آذر تا چهارشنبه 26 آذر ماه 99 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

14 دی 1399

به وقت نیکوکاری با پرستاری از بیماران تنها

سرکشی، همراهی و همدلی با بیماران تنها، فلسفه تشکیل انجمن همراهان افتخاری بیماران تنها است.

10 دی 1399

اردوغان: اسلام هراسی از ویروس کرونا شیوع بیشتری دارد

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه طی سخنانی با انتقاد از توهین به پیامبر اسلام (ص) در فرانسه گفت: ما در امسال علاوه بر کرونا با ویروس اسلام هراسی که شیوع بیشتری هم داشت روبه رو شدیم. توهین به مقدسات دیگران هیچ ارتباطی به آزادی بیان ندارد.

7 دی 1399

نیاز هلال احمر به منابع اعتباری جدید

تهران (پانا)-رئیس جمعیت هلال احمر گفت متاسفانه در زمینه تامین بودجه هلال ضعیف عمل شده و باید از منابع اعتباری جدید بهره مند شویم و منابع اعتباری قبلی در ماده 17 را نیز تصویب کنیم.

27 آذر 1399

حبیبی عنوان کرد: طراحی سامانه استعلام الکترونیکی مدرک تحصیلی

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهمین گفت وگوی تخصصی وزیر آموزش وپرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان ها، شهرستان ها و مناطق سراسر کشور به تبیین و تشریح فعالیت های دفتر فناوری اطلاعات پرداخت.

3 آذر 1399

در مرزها اصلا موکبی برپا نیست

رئیس ستاد مرکزی اربعین با حضور در استودیو رادیو اربعین تاکید کرد: بهترین و سریعترین رسانه برای کسب اطلاع هموطنان از آخرین خبرهای مرتبط با مراسم اربعین حسینی، رادیو اربعین است.

2 آذر 1399

تمرکز بر فضاسازی و ایجاد محیط عملیاتی در رشته کشاورزی، طرح پویش نقاط تاریک حوزه آموزش را برطرف می نماید؟

رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان عنوان نمود که این دانشگاه برای مقابله با روش تئوریزه آموزش در حوزه کشاورزی، فعالیت خود را بر فضاسازی و ایجاد محیط عملیاتی متمرکز نموده است.

21 آبان 1399

کرونا 118 هزار میلیارد ریال به گردشگری خسارت زد

صنعت گردشگری در سال آخر دولت روحانی با ویروس جهانی کرونا درگیر شد و برنامه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را برای میزبانی از گردشگران کشور های همسایه تحت تاثیر قرار داد. صنعت گردشگری در ماه های واپسین سال 98 ونیمه اول سال 99 با کرونا وارد...

28 مهر 1399

سند استادیوم درفشی فر به باشگاه پرسپولیس تحویل داده شد

سند استادیوم درفشی فر به نام باشگاه پرسپولیس صادر و به سرپرست این باشگاه تحویل داده شد.

15 مهر 1399

ماجرای یک تغییر نابهنگام در یکی از مهم ترین نهادهای علمی کشور

ساختمان شماره 9 در یکی از خیابان های فرعی شیراز جنوبی، متعلق به نهادی است که این روزها و در چهل سالگی خود با یک تغییر دور از انتظار روبه رو شده است! ریاست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در هفته ای که گذشت، با حکم وزیر علوم تغییر کرد؛ اتفاقی که با توجه به تغییر...

27 شهریور 1399

فرار از زندگی تنهایی در فیلم تیغ و ترمه

اما در بستر همان تنهایی و درست در یک بزنگاه، از همه جهات غافلگیر می شوند و از این پس بدین ترتیب تعلیق های مداوم، بافت روایت را می چینند.

4 شهریور 1399

کـرونـا، بازار گـل را پـرپـر کرد

حال بازارهای گل در شهرمان خوب نیست؛ بازارهایی که تا چند ماه پیش بازارشان داغ بود و برای خودشان بروبیایی داشتند اما با آمدن کرونا بازارهای گل هم یکی پس از دیگری پرپر شد.

31 مرداد 1399

وعده پزشک معروف چینی برای ساخت واکسن کرونا

جونگ نان شان کارشناس ارشد دولت چین در امور بهداشتی و از پزشکان معروف این کشور در زمینه مبارزه با بیماری های ویروسی پیش بینی کرد که واکسن چین برای درمان کرونا تا پاییز یا خاتمه سال 2020 میلادی آماده استفاده گردد.

24 مرداد 1399

افغانستان، سایه کرونا بر مذاکرات بین الافغانی

در حالی که گفته می شد مذاکرات بین الافغانی هفته آینده شروع می گردد اما ابتلای بعضی از اعضای تیم مذاکره کننده کابل بر این مذاکرات سایه افکنده است.

17 مرداد 1399
تعداد: (91)