اخبار مجلس

نظری: بودجه سال 1400 شهرداری تهران رویایی بسته شده است

تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با اشاره به اینکه بودجه 1400 شهرداری تهران بیشتر رویایی بسته شده است، گفت باید میزان تحقق بودجه سال 99 را آنالیز و بر اساس آن بودجه سال آینده تصویب گردد.

3 اسفند 1399

آخرین اخبار از بازگشایی مدارس

خبرنگاران : مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری بازگشایی نخواهد شد و اختیاری خواهد بود. در شهرهای زرد و آبی برای کلاس های اول و دوم، خانواده ها می توانند تصمیم بگیرند. اما حضور کادر مدرسه با خود مسئولین آموزش و پرورش است....

27 بهمن 1399

ضرورت ایفای نقش پررنگ تر بخش خصوصی در تدوین قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی

هفدهمین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران با حضور محمدرضا طلایی، رئیس کمیسیون و دیگر اعضای کمیسیون به صورت مجازی برگزار گردید. محمدرضا طلایی در مقدمه این جلسه به اظهارات محمد جواد آذری جهرمی در نشست ویدئویی یلدا سامیت اشاره نمود که...

18 بهمن 1399

چرا مالیات 280 هزار کارمند تهرانی در همین استان هزینه نمی گردد؟

شهر: در بخش مالیات بر درآمد که مربوط به فعالیت حقیقی های اقتصاد ایران است مجموع مالیات پیش بینی شده یعنی بیش از 49 هزار میلیارد تومان است که نسبت به مالیات بر درآمد سال جاری، حدود 17 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است.

2 بهمن 1399

126 میلیون ژاپنی در برابر کرونا واکسینه می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس 24، براساس مصوبه ای جدید، واکسیناسیون شهروندان ژاپنی در مقابله با ویروس کرونا به طور رایگان انجام می شود.

12 دی 1399

توضیحات وکیل پرسپولیس درباره ارسال پاسخ باشگاه به کمیته استیناف AFC

وکیل باشگاه پرسپولیس درباره شکایت تیم فوتبال النصر عربستان و لایحه دفاعی پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

24 آذر 1399

اقدام قانونی علیه ترامپ کلید خورد

خبرنگاران : حزب دموکرات آمریکا در حال آنالیز گزینه های موجود برای انجام تحقیقات علیه دولت فعلی در صورت شکست رئیس جمهور در انتخابات هستند.

11 آذر 1399

امکان واردات کالا از محل ارز متقاضی فراهم شد

تهران (پانا) - وزیر صمت می گوید بر اساس مصوبه جدید دولت، همه گمرکات کشور موظف شدند از دوشنبه 12 آبان ماه به ترخیص کالاهای وارداتی از محل ارز متقاضی یا ارزهای صادراتی اقدام نمایند.

9 آذر 1399

اقدام جنجالی ترامپ در کاخ سفید با خشم قانونگذاران و کهنه سربازان روبرو شد

ایسنا نوشت: تصمیم دولت دونالد ترامپ برای منتقل کردن پرچم ویژه گرامیداشت کهنه سربازان مفقود جنگ از یک نقطه بالای کاخ سفید به یک مکان کمتر در معرض دید در محوطه چمن جنوبی باعث خشم کهنه سربازان و قانونگذارانی در آمریکا که از نظرشان این کار بی احترامی و به...

5 آبان 1399

توضیحات عضو کمیسیون مالی مجلس درباره شایعات اخیر درزمینه تغییر دامنه نوسان بورس

خبرنگاران: امروز شایعه شده بود که سازمان بورس با ارائه یک بسته پیشنهادی به مجلس، نکاتی را مطرح نموده که یکی از این نکات، پیشنهاد کاهش دامنه نوسان سهام از 5 به 2 درصد است. اما یک نماینده مجلس این شایعه را تکذیب کرد.

7 مهر 1399

ماجرای یک تغییر نابهنگام در یکی از مهم ترین نهادهای علمی کشور

ساختمان شماره 9 در یکی از خیابان های فرعی شیراز جنوبی، متعلق به نهادی است که این روزها و در چهل سالگی خود با یک تغییر دور از انتظار روبه رو شده است! ریاست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در هفته ای که گذشت، با حکم وزیر علوم تغییر کرد؛ اتفاقی که با توجه به تغییر...

27 شهریور 1399

خبرنگاران مرغ فروشی های مریوان مغازه های خود را بستند

سنندج - خبرنگاران - تعدادی از واحدهای صنفی مرغ فروشی در شهرستان مریوان در اعتراض به گران شدن قیمت این ماده غذایی و پایین آمدن سود فروش، اقدام به بستن مغازه های خود کردند.

12 شهریور 1399

مجلس لایحه قانون جامع انتخابات را آنالیز کند

معاون سیاسی وزارت کشور از مجلس یازدهم خواست تا به لایحه قانون جامع انتخابات و قانون فعالیت احزاب ورود نموده و این لوایح را تصویب کند.

11 شهریور 1399

احتساب شهریه دانشگاه ها براساس آموزش های مجازی منطقی است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: افکار عمومی می توانند قضاوت داشته باشند که هزینه برگزاری کلاس های مجازی در مقایسه با کلاس های حضوری متفاوت است یا خیر؟ دانشگاه آزاد باید در این مورد جوابگو باشد و جواب قابل قبولی به دانشجویان...

7 شهریور 1399

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

بر اساس تصمیم دانشگاه علمی کاربردی، امتحانات خاتمه ترم نیمسال دوم 98-99 صرفا به صورت حضوری برگزار می شود.

13 مرداد 1399

ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 99

ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه بودجه 99 منتشر شد.

15 اردیبهشت 1399

درآمد مالیاتی در بهترین حالت 140 هزار میلیاردتومان خواهد بود، مالیات بر خانه خالی اجرا می گردد

پارسا گفت: خوش بینانه ترین حالت اینکه از 180 هزار میلیارد تومان در آمدی که از محل مالیات ها در قانون بودجه امسال پیش بینی شده 140 هزار میلیارد تومان قابل وصول است.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هفت نانوایی در قوچان پلمب شد

مشهد- خبرنگاران- فرماندار قوچان گفت: با توجه به مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا هفت نانوایی در این شهرستان که موارد بهداشتی را رعایت نکرده بودند پلمب شد.

6 اردیبهشت 1399

برگزاری اعتکاف دانشگاه تهران به ماه رمضان موکول شد

مسجد دانشگاه تهران در اطلاعیه ای از برگزاری اعتکاف این دانشگاه در دهه سوم ماه رمضان خبر داد.

29 فروردین 1399

خبرنگاران ائتلاف الفتح: دولت علاوی در جلسه فردا رای اعتماد را کسب می نماید

بغداد - خبرنگاران - فاضل الفتلاوی از رهبران ائتلاف الفتح در مجلس عراق امروز (شنبه) گفت که مجلس عراق در نشست ویژه فردا به محمد توفیق علاوی نخست وزیر جدید و کابینه او رای خواهد داد.

27 فروردین 1399
تعداد: (40)