گیر کردن دست زن 75ساله در پله برقی منجر به مرگ شد

به گزارش مجله اندیشه، حادثه گیر کردن زن مسنی در پله برقی واقع در بزرگراه نواب منجر به مرگ وی شد.

گیر کردن دست زن 75ساله در پله برقی منجر به مرگ شد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از میزان، ساعت 07:38 دقیقه صبح امروز شهروندان طی تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع این حادثه خبر دادند که با هماهنگی ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 95، 96 و گروه امداد ونجات 6 به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه نواب، بین جوادیه و بوستان ولایت اعزام شدند.

احمد علی زارع تیموری رییس ایستگاه 35 آتش نشانی تهران که به اتفاق آتش نشانان در محل حادثه حضور یافته بود، دراین خصوص گفت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم مشاهده شد که پیرزن 75 ساله ای در بخش خروجی پله برقی که بر روی بزرگراه قرار داشت، افتاده و قسمتی از دست و لباس این زن مسن نیز در انتهای پله گیر نموده بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق این پله برقی، همزمان با درخواست حضور عوامل اورژانس در محل حادثه، با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به ایجاد فضای مناسب نموده و در ادامه نیز دست و لباس این شخص را از زیر پله آزاد کردند.

زارع تیموری اظهار داشت: پس از عملیات رها سازی فرد حادثه دیده توسط آتش نشانان، عوامل اورژانس به معاینات اولیه پزشکی پرداختند که متاسفانه معین شد این زن 75 ساله در این حادثه جان باخته بود.

رییس ایستگاه آتش نشانی درخاتمه با اشاره به این که علت بروز این حادثه مرگبار هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست آنالیز است، اضافه کرد: نیرو های آتش نشانی در ادامه عملیات خود اقدام به ایمن سازی محل حادثه نموده و سپس فرد متوفی را جهت آنالیز بیشتر جزئیات این حادثه و نیز علت مرگ تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1411

به "گیر کردن دست زن 75ساله در پله برقی منجر به مرگ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیر کردن دست زن 75ساله در پله برقی منجر به مرگ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید