مأموریت مخفی انگلیس علیه روسیه و چین

به گزارش مجله اندیشه، تایمز نوشت: نیرو های ویژه انگلیس در مأموریت های مخفی علیه روسیه و چین شرکت خواهند کرد.

مأموریت مخفی انگلیس علیه روسیه و چین

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایسنا، تایمز به اشاره به برید جنرال مارک توتن نوشت، نیرو های ویژه نیرو های مسلح انگلیس در مأموریت های مخفی علیه روسیه و چین شرکت خواهند کرد.

این نشریه ادعا می نماید که SAS (سرویس هوایی ویژه) و SBS (سرویس قایق های ویژه) هزینه بیشتری برای انجام عملیات با خطر بالا علیه سایر دولت ها خواهند داشت.

ژنرال مارک توتن توضیح داد: این دو سرویس زمان بیشتر و هزینه بالاتری را برای انجام وظیفه خود خواهند داشت ماموریتی که مستلزم برنامه ریزی و مهارت های بیشتر است در حالی که نیرو های تفنگداران دریایی سلطنتی ماموریت متعارف این دو نهاد را تحویل خواهند گرفت.

تایمز تاکید نمود تشکیل یگان کماندو های نو در آینده از 4000 نیروی نظامی به ریاست ژنرال توتن خواهد بود که مسؤولیت ها بین نیرو های نخبه انگلیس در زمینه مقابله با تروریسم و مزدوران در منطقه ها مختلف دنیا تقسیم خواهد شد.

توتن گفت: ما می توانیم به یگان های ویژه اجازه دهیم روی ماموریتی سخت تر و ترکیبی علیه روسیه و چین متمرکز شوند و آن ماموریت مستلزم شناخت و مهارت متخصصان واقعی خواهد بود لذا ما به آن ها زمان و نیروی بیشتری برای انجام ماموریت اعطا خواهیم کرد ما بعلاوه می توانیم بعضی ماموریت ها نظیر مقابله با تروریسم در دریا یا عملیات مشترک سخت و با خطر بالا را انجام دهیم.

به گفته یک منبع روزنامه از نیرو های مسلح، نیرو های ویژه بعلاوه می توانند نیرو های دریایی کشور های نزدیک دریای چین جنوبی را آموزش دهند تا از اقدامات خصمانه چین جلوگیری نمایند.

نیرو های ویژه تفنگداران دریایی انگلیس بعلاوه در مقابله با تروریسم و اجیرشدگان نظامی در سراسر دنیا یاری خواهند کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1774

به "مأموریت مخفی انگلیس علیه روسیه و چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مأموریت مخفی انگلیس علیه روسیه و چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید