کره شمالی ساخت دیوار و نرده را در مرز با چین تسریع می نماید

به گزارش مجله اندیشه، یک رسانه مستقر در کره جنوبی در گزارشی مدعی شد که کره شمالی با هدف جلوگیری از ورود کرونا به داخل کشور، به ساخت دیوارهای بتونی و سیم های ولتاژ بالا در کل مرز چین و کره شمالی ادامه می دهد.

کره شمالی ساخت دیوار و نرده را در مرز با چین تسریع می نماید

تارنمای کره شمالی دیلی که به وسیله مخالفان دولت کره شمالی در کره جنوبی اداره می گردد روز دوشنبه در گزارشی نوشت: بتازگی هم رهبران کره شمالی برای تسریع در ساخت و ساز این دیوارها یک گروه از نیروهای ضربت را به منطقه ها مرزی خاصی در استان یانگ گانگ اعزام نموده اند.

بر اساس این گزارش، مقامات حدود 1800 تا 2000 پرسنل وابسته به این گروه از نیروهای ضربت را به هوچانگ (شهرستان کیم یونگ جیک)، سینپا (شهرستان کیم جونگ سوک) و سامسو در استان یانگ گانگ اعزام نموده اند.

گفته می گردد این نیروها تا حد زیادی متشکل از کارگران متعلق به موسسات زیر مجموعه وزارتخانه ها است که کارهای عمومی مانند احداث جاده ها و شهرسازی را اداره می نمایند. وزارت کار هم پرسنل این گروه را انتخاب و مجهز نموده است.

این گزارش می افزاید: اعضای گروه ضربت قول داده اند که ساخت دیوارها و سیم های فشار قوی را در کیم یونگ جیک، کیم جونگ سوک و سامسو ظرف یک ماه به انتها برسانند.

این روزنامه می افزاید: قبل از رفتن به مرز، اعضای گروه ضربت نامه وفاداری خود را برای رهبر کره شمالی کیم جونگ اون ارسال نموده اند. آنها در این نامه متعهد شده اند که هرگز به سستی و بی احتیاطی روی نخواهند آورد و سوگند یاد نموده اند که برای تقویت اقدامات ضد همه گیری علیه کرونا در مرز، ساخت یک دیوار ضد گلوله را ظرف یک ماه انجام دهند.

اقدامات کره شمالی برای جلوگیری از ورود کرونا به داخل کشور در حالی است که این کشور مدعی است تا کنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا گزارش نشده است و این اقدامات جنبه احتیاطی دارد.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1752

به "کره شمالی ساخت دیوار و نرده را در مرز با چین تسریع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی ساخت دیوار و نرده را در مرز با چین تسریع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید