هوای قابل قبول تهران در 22 بهمن

به گزارش مجله اندیشه، بر اساس پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران امروز(22 بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

هوای قابل قبول تهران در 22 بهمن

به گزارش خبرنگاران، پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز آدینه (22 بهمن ماه) با وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

رشد تدریجی ناپایداری جوی در طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. با تقویت ناپایداری جوی تا اواخر وقت آدینه (22 بهمن ماه) و افزایش تندی باد همراه با احتمال بارش، از اندازه غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر منطقه ها پیش بینی می گردد.

تداوم بارش همراه با وزش باد مؤثر تا صبح روز شنبه (23 بهمن ماه) از تجمع ذرات معلق جلوگیری خواهد نمود. کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود می نماید.

با عدم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شنبه (23 بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خبرنگاران، آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 94 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 87 و کیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2069

به "هوای قابل قبول تهران در 22 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای قابل قبول تهران در 22 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید