مهدی هنرمند: تمایل فدراسیون بولینگ و بیلیارد بر توزیع میزبانی هاست، اسپانسرها در فضایی ورود می نمایند که دیده شوند

مهدی هنرمند، دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: سیاست فدراسیون بر این است که به منظور تمرکززدایی از پایتخت، اولویت میزبانی ها به شهرستان ها و هیئت های استانی داده گردد.

مهدی هنرمند: تمایل فدراسیون بولینگ و بیلیارد بر توزیع میزبانی هاست، اسپانسرها در فضایی ورود می نمایند که دیده شوند

مهدی هنرمند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره دومین جشنواره ورزش های بیلیاردی که در انزلی در حال برگزاری است، گفت: دومین دوره این جشنواره با کیفیت مناسبی از نظر کمی و کیفی کلید خورد و در مورد تعداد شرکت نماینده ها نیز نسبت به دوره قبل که در ارومیه برگزار گردید، افزایش بیش از دو برابری را شاهد هستیم که این موضوع با کیفیت و شرایط میزبانی و همچنین انگیزه بازیکنان برای حضور در مسابقات داخلی، بی ارتباط نیست.

وی در ادامه در خصوص رده های سنی این جشنواره اضافه کرد: در این جشنواره گروه های سنی به صورت کامل و در رده سنی آزاد، پیشکسوتان و زیر 21 سال است که در دو بخش زنان و مردان شرکت نمایندگان با هم به رقابت می پردازند.

دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس درباره میزبانی انزلی و فعال شدن استان ها در این رشته یادآور شد: سیاست فدراسیون بر این است که به منظور تمرکززدایی از پایتخت، اولویت میزبانی ها به شهرستان ها و هیئت های استانی داده گردد که یکی از هیئت های فعال ما گیلان است و این میزبانی را پذیرفت. تمایل فدراسیون بر توزیع میزبانی هاست و این موضوع را در برنامه خود قرار داده ایم. ما باید میزبانی های بیشتری را به استان های کم بضاعت تر واگذار کنیم تا از نظر آمایش سرزمین، توسعه یکپارچه ای را در تمام استان ها ببینیم.

وی در پاسخ به این پرسش که نفرات برتر در این مسابقات از چه امتیازاتی برخوردار می شوند، گفت: این مسابقات به صورت رنکینگ است و جشنواره این ویژگی را دارد که امتیازی نزدیک به دو برابر برای رنکینگ دارد و این امر انگیزه ورزشکاران را بیشتر می نماید و شاهد حضور چشمگیر ورزشکاران از سراسر کشور بوده ایم.

هنرمند راجع به پدیده های این دوره از مسابقات توضیح داد: یکی از ویژگی های این دوره از مسابقات این است که به صورت تک حذفی برگزار می گردد و طبیعتاً حساسیت ها و جذابیت های خود را دارد و این امکان وجود دارد که بازیکنان صاحب نام در روز نخست حذف شوند و همین امر برای افرادی که رنکینگ پایین تری دارند و به دنبال اثبات صندلی خود هستند، انگیزه ایجاد می نماید.

وی اضافه کرد: از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنگاچین برای مساعدت در طول برگزاری مسابقات تشکر می کنم. شرایط میزبانی رشته های بیلیاردی نسبت به سایر رشته ها از نظر پیش بینی زمان بندی متفاوت است و باید از مساعدت های برگزارنمایندگان تقدیر کرد.

دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در خاتمه گفت: برای فینال با هماهنگی صداوسیمای استان و مرکز پخش تلویزیونی خواهیم داشت. اسپانسرها در فضایی ورود می نمایند که دیده شوند و زمانی که حمایت رسانه ها وجود داشته باشند، می توانیم شاهد توسعه بیشتری باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 16 مهر 1398 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 102

به "مهدی هنرمند: تمایل فدراسیون بولینگ و بیلیارد بر توزیع میزبانی هاست، اسپانسرها در فضایی ورود می نمایند که دیده شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی هنرمند: تمایل فدراسیون بولینگ و بیلیارد بر توزیع میزبانی هاست، اسپانسرها در فضایی ورود می نمایند که دیده شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید