مقاله: گزینه های یادگیری زبان انگلیسی در کانادا

به گزارش مجله اندیشه، مدارس ON CLLC در Halifax، NS و Ottawa واقع شده اند، که کالج های کلاس جهانی کانادایی هستند که متعهد به آموزش مهارت های زبان انگلیسی به دانشجویان بین المللی در هر سنی هستند. CLLC از بالاترین استانداردهای آموزشی را برخوردار استو شهرت بین المللی برای تعالی آموزشی کسب نموده است. CLLC با تاریخ آغاز هفتگی، دوره های پاره وقت و تمام وقت و دوره های کوتاه مدت و بلند مدت، یک سیاست ثبت نام انعطاف پذیر دارد. برنامه دانشگاهی عمومی CLLC از شش سطح و همچنین برنامه دانشگاهی دانشگاه (UABP) تشکیل شده است. ما همچنین دوره های فشرده آماده سازی تافل، آیلتس و انگلیسی تجاری را ارائه می دهیم. مدرسان با انگیزه ما مدارک دکترا، کارشناسی ارشد یا لیسانس را کسب نموده اند و دارای مدارک CELTA و DELTA هستند. CLLC دارای یک برنامه اقامت در خانه و یک برنامه فعالانه است که به دانشجویان فعالیت های اجتماعی هفتگی عالی ارائه می دهد. اگر می خواهید دانش آموزان شما خشنود شوند (نه فقط راضی باشند)، لطفاً به 1000 دانش آموز که از حضور در CLLC لذت می برند، بپیوندید: فزونی کیفیت و صمیمیت مشتری مارا ببینید.

مقاله: گزینه های یادگیری زبان انگلیسی در کانادا

برنامه های ما با Common European Framework of Reference (CEFR) معین می شوند. این به شما امکان می دهد در خصوص سطح خود به گونه ای صحبت کنید که در همه جهان قابل درک باشد. چندین گزینه مختلف برای تحصیل به شما داده میشود: آماده شدن برای ورود به دانشگاه. برای آغاز دوره های اعتباری دانشگاه در حالی که شما زبان انگلیسی را می خوانید تا آغاز به کار خودکنید. برای ایجاد مهارت های موجود در زبان انگلیسی. یا برای شرکت در یک دوره فشرده یادگیری زبان.

ما میدانی که تجربه مدرسه زبان یک عمر طول می کشد و انتخاب مکان تحصیل یک تصمیم اساسی است. دانش آموزان ما مدرسه ما را به عنوان یک خانواده توصیف می نمایند، جایی که آنها احساس راحتی و مراقبت می نمایند. مانند یک خانواده، ما در خصوص بعضی موارد سختگیریم - حضور در مدرسه، تکالیف، خط مشیهای انگلیسی و تعداد دانش آموزانی که از هر ملیت می پذیریم. دانش آموزانی که در دستیابی به اهداف یادگیری جدی هستند، در کلاس های کوچک ما که توسط مربیان عالی، پشتیبانی می شوند، سرآمد هستند. دانش آموزان همچنین باید سرگرمی داشته باشند- در مدرسه ما هرگز نمی دانیم که چه موقع یک جشن تولد ناگهانی، نمایش پایکوبی هیپ هاپ یا آواز خواندن برگزار خواهیم کرد. دانشجویان و کارمندان ما بسیار با استعداد هستند! گروه دانشجویی فیس بوک ما را آنالیز کنید تا ببینید در مدرسه و فعالیتهای اجتماعی مهیج ما چه کارهایی انجام داده ایم.

منبع مقاله: گزینه های یادگیری زبان انگلیسی در کانادا

انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1510

به "مقاله: گزینه های یادگیری زبان انگلیسی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: گزینه های یادگیری زبان انگلیسی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید