سبقت کرونای هندی از نوع انگلیسی؛ اجرای قوانین حفاظتی خوزستان برای مقابله

به گزارش مجله اندیشه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به خطر سرعت انتشار کرونای هندی در مقایسه با نوع انگلیسی آن هشدار داد.

سبقت کرونای هندی از نوع انگلیسی؛ اجرای قوانین حفاظتی خوزستان برای مقابله

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

به گزارش از ، فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز درخصوص آخرین شرایط بیماری کرونا گفت: با توجه به اینکه قدرت انتشار کرونای دلتا یا همان کرونای هندی بیش از گونه انگلیسی است، رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی عموم شهروندان اهمیت بیشتری پیدا می نماید.

او با بیان اینکه مرز های خوزستان با هدف پیشگیری از ورود بیماری به شدت کنترل می شوند، گفت: آزمایش کرونا در مرز های استان از سوی کارشناسان دانشگاه در حال اجرا است، زیرا نتایج آزمایشگاه های خارج از کشور مورد قبول نیست و پس از انجام تست مجدد و منفی شدن جواب آن، افراد اجازه ورود به کشور دارند و در غیر این صورت به کشور مربوطه بازگردانده می شوند.

ابول نژادیان به لغو همه پرواز ها به کشور هند و پاکستان اشاره و اعلام کرد: بعلاوه در مرز های چذابه و شلمچه از همه افراد تست PCR گرفته می گردد، ضمن اینکه از سرنشینان همه کشتی ها و شناور هایی که وارد 5 بندر خوزستان می شوند، تست کرونا گرفته شده و در صورت مثبت بودن تست آنها، کشتی ایزوله می گردد.

به گفته این مقام مسئول؛ در صورت مثبت بودن نتایج تست، سرنشینان قرنطینه و بار کشتی به صورت مکانیکی تخلیه می گردد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1799

به "سبقت کرونای هندی از نوع انگلیسی؛ اجرای قوانین حفاظتی خوزستان برای مقابله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبقت کرونای هندی از نوع انگلیسی؛ اجرای قوانین حفاظتی خوزستان برای مقابله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید