دستورالعمل مشخص تکلیف مساکن مهر فاقد متقاضی صادر شد

به گزارش مجله اندیشه، مدیر مسکن شهری بنیاد مسکن استان همدان با بیان اینکه 1503 واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر فاقد متقاضی است، از ابلاغ دستورالعمل معین تکلیف این واحدها اطلاع داد.

دستورالعمل مشخص تکلیف مساکن مهر فاقد متقاضی صادر شد

آرش پناهی در گفت وگو با مجله اندیشه، با اشاره به اینکه در شهرهای زیر 25 هزار نفر استان همدان بیش از 7608 واحد مسکن مهر احداث گردیده است، اظهار کرد: در استان همدان پرونده مسکن مهر عملا بسته گردیده و فقط 1503 واحد فاقد متقاضی باقیمانده که شیوه نامه ای برای معین تکلیف این واحدها صادر گردیده است.

وی با بیان اینکه پروژه های فاقد متقاضی بین 10 تا 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، توضیح داد: مساکن مهر مبتنی بر 2 محل تأمین آورده و تسهیلات بانکی احداث گردیده که تسهیلات متقاضی تزریق گردیده و به علت عدم تأمین آورده متوقف گردیده است.

پناهی اضافه کرد: در شهرستان نهاوند در 3 شهر فیروزان، برزول و گیان، شهرستان کبودراهنگ در 2 شهر کبودراهنگ و گل تپه، شهرستان رزن در شهر دمق و شهرستان فامنین مساکن مهر فاقد متقاضی است.

مدیر مسکن شهری بنیاد مسکن استان همدان یادآور شد: بیشترین واحد مسکن مهر فاقد متقاضی مربوط به شهرستان نهاوند با 744 واحد است که علت اصلی این موضوع پرداخت تسهیلات خودمالک مهر در این شهرستان بود به طوریکه در این شهرستان 1138 فقره تسهیلات خود مالک پرداخت گردیده است.

وی اظهار کرد: بر مبنای معین تکلیف پروژه های فاقد متقاضی دستورالعملی در این باره صادر و شیوه نامه آن ابلاغ گردیده است به طوریکه امکان دارد بخشی از پروژه ها به انبوه سازان و ادارات واگذار گردد و همچنین بخشی به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی واگذار گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 45

به "دستورالعمل مشخص تکلیف مساکن مهر فاقد متقاضی صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل مشخص تکلیف مساکن مهر فاقد متقاضی صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید