جلسات مشابه در اردبیل قابلیت ادغام دارند

به گزارش مجله اندیشه، جواد زنجانی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شرایط خروجی جلسات برگزار شده در شهرستان و کم و کیف آن شرح داد: جلساتی که در مجموعه فرمانداری تشکیل می شود سه نوع است که نوع اول بر اساس دستور کار مقطعی بوده و به طرح های ملی آمار گیری، انتخابات و ... می پردازد.

جلسات مشابه در اردبیل قابلیت ادغام دارند

وی اضافه نمود: این جلسات جهت تحقق اهداف مقطعی برگزار می شود و در کنار آن جلسات منظم اجرایی بر اساس حوزه مدیریتی و مسئولیتی داریم از جمله شورای تامین و آموزش و پرورش که باید به صورت مستمر برگزار شوند.

فرماندار اردبیل نوع سوم جلسات مجموعه کاری خود را بر حسب نیاز و اقتضا دانست و تاکید کرد: از جمله طرح های گردشگری، مشکل آبیاری در یک روستای خاص یا بررسی یک پروژه که بر اساس اقتضا جلسه تشکیل شده و از مدیران مرتبط دعوت به عمل می آید.

به گفته زنجانی اغلب جلسات فرمانداری کاربردی و اجرایی است و خروجی آن باید محسوس باشد؛ علاوه بر این زمان و ضمانت اجرایی این خروجی نیز احساس شود.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل با تاکید به اینکه برخی جلسات مشابهت دارند، متذکر شد: می توان برای استفاده بهینه از امکانات این جلسات را ادغام و حتی یک تعداد را به صورت تجمیع شده برگزار کرد.

وی با ذکر مثالی به ادغام دو جلسه ساماندهی شهری و سکونتگاه های غیر رسمی اشاره کرد و اضافه نمود: می توان جلسات هم سو را به صورت تجمیع شده برگزار کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 802

به "جلسات مشابه در اردبیل قابلیت ادغام دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات مشابه در اردبیل قابلیت ادغام دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید