تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی

به گزارش مجله اندیشه، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی از محل تسهیلات تبصره 18 اطلاع داد.

تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، احمد حمزه زاده روز سه شنبه 28 دی ماه 1400 ضمن اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری جلسه کارگروه مالی تبصره 18 استانی، طرح های گردشگری و صنایع دستی استان که نیازمند دریافت تسهیلات برای توسعه فعالیت های خود بودند مورد آنالیز قرار گرفتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تصویب 16 طرح گردشگری و صنایع دستی برای دریافت تسهیلات از محل تسهیلات تبصره 18، اطلاع داد و گفت: در این جلسه 5 طرح گردشگری شامل یک هتل و هتل آپارتمان، یک اقامتگاه بوم گردی و دو مجتمع گردشگری برای دریافت 41 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات، به تصویب رسیدند.

حمزه زاده گفت: بعلاوه در این جلسه 11 طرح صنایع دستی شامل سفال گری، شیشه گری، معرق و منبت چوب، باتیک، دواتگری، میناکاری، قلم زنی و تولیدات چرمی از شهرستان های تبریز، اسکو، آذرشهر و سردرود برای دریافت تسهیلاتی بالغ بر 10 میلیارد و 300 میلیون تومان به تصویب رسیدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1995

به "تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید