ترزا می: رأی کافی عدم اعتماد به من در پارلمان وجود ندارد

به گزارش مجله اندیشه به نقل از اسپوتنیک، ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز یکشنبه گفت: تا کنون آرای کافی برای رأی عدم اعتماد به من درپارلمان وجود ندارد.

ترزا می: رأی کافی عدم اعتماد به من در پارلمان وجود ندارد

نخست وزیر انگلیس در پاسخ به سئوالی درباره نامه 48 نفر از نمایندگان پارلمان این کشور در خصوص رأی عدم اعتماد به وی گفت: تا جائیکه من می دانم، چنین چیزی در میان نیست.

این در حالیست که وی ساعاتی چیش نیز گفته بود که روند برگزیت در 7 روز آینده را برای آینده این کشور حیاتی است.

وی در این باره گفته بود: 7 روز آینده حیاتی است و به آینده انگلیس مربوط است.

این در حالی است که می در یادداشتی که امروز یکشنبه در روزنامه ساندی تایمز منتشر شد هم بیان کرد که هیچ جایگزینی برای توافق برگزیتی که اوایل هفته جاری ارائه شد وجود ندارد.

وی خطاب به پارلمان این کشور در خصوص مخالفت با توافق برگزیت هشدار داد و گفت طرح پیشنهادی وی تنها راه مذاکره با اتحادیه اروپا است.

این درحالی است که چهارشنبه گذشته و تنها ساعاتی بعد از آنکه وزرای بلندپایه کابینه لندن با نسخه ارائه شده از توافق برگزیت موافقت کردند؛ دومینیک راب وزیر امور برگزیت استعفا داده بود.

دیگر صاحبنظران نیز در خصوص مخالفت احتمالی پارلمان با این توافقنامه هشدار داده اند. حامیان برگزیت می گویند توافق پیشنهادی برای مدتی نامعلوم مانع از قطع وابستگی لندن به بروکسل شده و انگلیس را به مستعمره اتحادیه اروپا تبدیل می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 92

به "ترزا می: رأی کافی عدم اعتماد به من در پارلمان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترزا می: رأی کافی عدم اعتماد به من در پارلمان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید