ایجاد توافق همکاری بین سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا

به گزارش مجله اندیشه، توافق نامه سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا، نقش گردشگری را در اقتصاد کانادا تقویت می نماید.

ایجاد توافق همکاری بین سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

سازمان هوایی ونکور (YVR) با کمیسیون گردشگری کانادا توافق نامه همکاری طراحی کردند. هدف آن ها تقویت روابط بین این دو سازمان، اولویت های استراتژیک در توسعه خدمات هوایی، گردشگری و فرصت های تجاری در سراسر کانادا است.

آقای Honourable Bardish Chagger مسول تجارت های کوچک، گردشگری و نماینده دولت در خانه عوام گفت:

این یک خبر عالی برای گردشگران کانادایی است. سال جاری بهترین سال برای گردشگری کانادا است؛ این توافق نامه باعث می گردد گردشگران بیشتری از تمام نقاط دنیا به کشور ما، کانادا بیایند و از تمام جاذبه های زیبای این کشور لذت ببرند و کانادا به شهرت دنیای در این زمینه دست می یابد. این توافق یک پایه و اساس است. سال جاری، سالی قوی برای صنعت ما و شرکا می گردد؛ ما در سال 2018 جشن سال گردشگری کانادا-چین را برگزار می کنیم.

هدف این توافق بهبود رویکردهای YVR و کمیسیون گردشگری کانادا، جهت افزایش رشد گردشگری و به حداکثر رساندن بهره وری منابع است. این باعث می گردد هر دو سازمان تشویق شوند تا مهارت ها، هوش تجاری و اطلاعات خود را برای حمایت از یکدیگر و رسیدن به اهداف مربوطه، به اشتراک بگذارند. آن ها همچنین توافق کردند که برنامه های بازاریابی خود را در کشورهای علاقه مند مانند: چین، برای حمایت از گردشگری و رشد کلیدی شرکت های هواپیمایی، طی یک توافق متقابل پیاده سازی نمایند.

David F. Goldstein، مدیر عامل کمیسیون گردشگری کانادا، گفت:

از آنجایی که 25 درصد مسافران دنیای به کانادا می آیند، YVR یک شریک مهم برای صنعت گردشگری کانادا است و ما در کوشش هستیم تا این مشارکت را گسترش دهیم. تحت این توافق مهم، ما برنامه های بازاریابی خود را هماهنگ خواهیم کرد و تحقیقات و اطلاعات خود را برای ایجاد یک مزیت رقابتی به اشتراک می گذاریم.

در سال 2016 شرکت هواپیمایی ونکور با تعدادی از شرکای گردشگری از جمله کمیسیون گردشگری کانادا همکاری کرد. هدف او ایجاد یک تیم پشتیبان و حمایت از شرکای هواپیمایی جدید و همکاری های موجود بود، این توافق جدید برآن افزوده می گردد و باعث بهبود تجارت YVR می گردد؛ همچنین ایجاد پرواز های جدید، ایجاد مشاغل جدید، یاری به فراوری ناخالص داخلی و عوارض ها، باعث تقویت اقتصاد کانادا می گردد.

Craig Richmond، مدیر عامل شکرت هواپیمایی ونکور، گفت :

ما از این توافق با کمیسیون گردشگری کانادا بسیار خرسند هستیم، چراکه نه تنها باعث گسترش اولویت های ما در بازارهای هدف می گردد، بلکه برای شرکای هواپیمایی ما نیز بسیار سودمند خواهد بود. این اولین نوع از این دست توافق نامه ها در کانادا است که باعث می گردد اهداف شرکت هواپیمایی ما را تقویت کند. این توافق باعث می گردد ما بتوانیم با یاری شرکای خود مسیرهای جدیدی را راه اندازی کنیم و YVR را به یک مرکز دنیای برای حمایت از اقتصاد بریتیش کلمبیا و کانادا تبدیل کنیم.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 807

به "ایجاد توافق همکاری بین سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد توافق همکاری بین سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید