7 نکته که در خصوص جانشین ایلان ماسک نمی دانستید

به گزارش مجله اندیشه، پایان پس از مدت ها چند روز پیش جانشین ایلان ماسک یعنی رابین دنهلم معرفی گردید. رابین دنهلم به عنوان یک زن پیروز وارد تسلا می گردد.

7 نکته که در خصوص جانشین ایلان ماسک نمی دانستید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با وجود این که به محض اعلام حضور دانهلم در راس هیئت مدیره تسلا ایلان ماسک نظری مثبت ارائه داد، اما شاید بعضی از اطلاعات را در خصوص ایلان ماسک نمی دانستید:

1.رابین دنهلم از سال 2014 در هیئت مدیره تسلا حضور داشت. او به مدت 4 سال کارمند مستقل تسلا بود. او نخستین زنی بودن که به هیئت مدیره تسلا پیوست. در میان وظایف خود به عنوان یک عضو هیئت مدیره، او کمیته حسابرسی تسلا را اداره می کرد، که نظارت بر حسابداری و گزارشگری مالی شرکت را بر عهده دارد.

  1. رابین دنهلم مدیر بزرگترین شرکت مخابرات استرالیا یعنی تلسترا است. اگرچه او پس از 6 ماه آینده این شرکت را به مقصد تسلا ترک می نماید. اندی پین، مدیر عامل تلسترا در خصوص او می گوید:ما ما می دانیم که کار کردن بدون او به طور فزاینده ای سخت است.

3. او پس از آن به سمت مدیرعاملی تسلا انتخاب شد که مدیرعامل پیشین تسلا، ایلان ماسک به علت توییت های ناپسند خود از سمتش کنار گذاشته شد. هیئت مدیره تسلا به سرعت و به شکل مخفیانه جلساتی را ترتیب دادند و اقدام به استخدام رابین دنهلم کردند.

  1. دنهلم بخشی از یک کمیته ویژه بود که در خصوص تسلا به شکل خصوصی فعالیت می کرد. او در ماه آگوست بخشی از یک کمیته سه نفره همراه با براد باس و لیندا جانسون رایس، بود .

5. رابین دنهلم برای حضور در پست تازه شغلی خود، هزینه اضافی 300000 دلاری را به همراه گزینه های سهام دریافت می نماید.

6. او با صنعت فناوری و خودرو غریبه نیست. پیش از کار در تلسترا،دنهلم در جونیپر نتورک و سان میکروسیستم کار می کرد او نسبت به تسلا نیز تعلق خاطر دارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2210

به "7 نکته که در خصوص جانشین ایلان ماسک نمی دانستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 نکته که در خصوص جانشین ایلان ماسک نمی دانستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید