50 دارنده بیشترین فالوور توییتر در دنیا

به گزارش مجله اندیشه، خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: این روزها کسی را سراغ نداریم که در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشد و سلبریتی ها به لطف این شبکه ها ارتباط بسیار نزدیک تری با طرفداران پیدا نموده اند. افزایش احتیاج کاربران به شبکه های اجتماعی باعث پدید آمدن شبکه های مختلفی شد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند، برای نمونه اینستاگرام با موضوع انتشار عکس پا به میدان گذاشت و به سرعت توانست جای خود را در بین کاربران باز کند.

50 دارنده بیشترین فالوور توییتر در دنیا

در بین تمامی شبکه های اجتماعی که سراغ داریم، توییتر یکی از موثرترین شبکه ها است، این شبکه اجتماعی که در سال 2006 راه اندازی شد در واقع نوعی شبکه اجتماعی با موضوع جمله های کوتاه است تا از این طریق کاربران با چند جمله کوتاه یکدیگر را در جریان اوضاع کارهای خود قرار دهند. به همین منظور در هر توییت تنها می توان 280 کاراکتر تایپ کرد. این ویژگی ها باعث شد تا توییتر پس از فیس بوک به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب دنیا در میان کاربران شناخته شود.

آمار و ارقام هم خبر از افزایش همیشگی کاربران توییتر دارد و تعداد کاربران فعال این شبکه اجتماعی محبوب در نیمه سوم سال 2018 از مرز 326 میلیون نفر گذشته است. این موارد باعث شده تا سلبریتی ها توجه ویژه ای به توییتر داشته باشند، در کنار سلبریتی ها، چهره های مهم سیاسی و همچنین سازمان های بزرگ نیز از سرتاسر دنیا در توییتر حضور دارند.

به این ترتیب اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که دوست دارید سلبریتی های مورد علاقه خود را در هر لحظه دنبال کنید یا اینکه اهل اخبار و اطلاعات جدید و روز دنیا هستید و می خواهید همواره در جریان آخرین خبرها باشید، در ادامه برای شما فهرستی از پرمخاطب ترین حساب های سلبریتی ها، اشخاص سیاسی و همچنین سازمان های بزرگ در توییتر را آماده کرد ه ایم تا با افزودن حساب کاربری سلبریتی های محبوب خود، آنها را در توییتر نیز دنبال کنید.

50. آلیشا کیز aliciakeys@

درخشش آلیشای دوست داشتنی را سال هاست که روی صحنه موسیقی شاهد هستیم، این خواننده و ترانه سرای مشهور چیزی حدود 37 سال دارد و توانسته است 15 بار جایزه گرمی را به خانه ببرد. آلیشا کیز در کنار خوانندگی دستی در نوازندگی پیانو نیز دارد و از قرار معلوم از 7 سالگی پیانو می زند. آلیشا کیز به همان ترتیب که در کار و حرفه اش بانوی بسیار فعال به نظر می رسد، در توییتر نیز همواره حاضر است و طرفدارانش را در جریان کارهای جدیدش قرار می دهد. آلیشا بیشتر از 29 میلیون دنبال نماینده در توییتر دارد و تاکنون حدود هشت هزار توییت منتشر نموده است.

49. ناسا NASA@

بشر از ابتدای حضور خود در زمین چشم به آسمان داشته و برای اینکه در جریان جدیدترین دستاوردهای فضایی قرار بگیرید هیچ مرجعی بهتر از حساب کاربری رسمی ناسا در توییتر نیست. ناسا در حساب توییتر خود اطلاعات مختلفی از دستاوردهای فضایی را به اشتراک می گذارد و فیلم های کوتاه و تصاویر زیبایی از آسمان بی کران را منتشر می نماید که دیدن آنها برای تمامی علاقه مندان به ستاره شناسی خالی از لطف نیست. حساب کاربری ناسا در توییتر 30 میلیون دنبال نماینده دارد و بیشتر از 54 هزار توییت را تاکنون منتشر نموده است.

48. وان دایرکشن onedirection@

این گروه پاپ که از سال 2010 تاکنون شاهد درخشش آنها در صحنه های موسیقی هستیم تاکنون آلبوم های مختلفی منتشر نموده اند که این آلبوم ها یکی پس از دیگری طرفداران بیشتری برای وان دایرکشن به دنبال داشته است. نایل هوران، زین مالیک، لیام پین، هری استایلز و لویی تاملینسون اعضای ثابت وان دایرکشن را تشکیل می دهند که این افراد در حساب کاربری توییتر این گروه ارتباط نزدیکی با طرفدارانشان دارند.

گروه وان دایرکشن را نزدیک به 31 میلیون نفر در توییتر دنبال می نمایند و این گروه تاکنون حدود 10 هزار توییت منتشر نموده است.

47. باشگاه رئال مادرید realmadrid@

امکان ندارد اهل فوتبال باشید و رئال مادرید را دوست نداشته باشید، با این حساب برای اینکه در جریان جدیدترین رویدادهای این باشگاه قرار بگیرید دنبال کردن حساب کاربری باشگاه رئال مادرید را به شما توصیه می کنیم. رئال مادرید در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و در سطح دنیای بیشتر از 31 میلیون نفر حساب کاربری باشگاه رئال مادرید را دنبال می نمایند. این باشگاه معتبر و دنیای با انتشار حدود 64 هزار توییت تاکنون توانسته است ارتباط نزدیکی با طرفدارانش در شبکه توییتر برقرار کند.

46. پینک Pink@

آلیشیا بث مور (Alecia Beth Moore)، با نام هنری پینک، سال هاست که در صحنه های موسیقی حضوری درخشان دارد و توانسته تاکنون سه جایزه گرمی را از آن خود کند، پینک از آن دسته سلبریتی هایی است که به خوبی از قدرت شبکه های اجتماعی باخبر است و فعالیت چشمگیری در توییتر دارد.

جالب است بدانید حدود 32 میلیون نفر از سرتاسر دنیا حساب کاربری پینک در توییتر را دنبال می نمایند و این خواننده خوش صدا و خوش سیما تاکنون بیشتر از 7 هزار توییت را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

45. لیام پین LiamPayne@

در بالا برای شما از گروه معروف وان دایرکشن و جوان های خوش تیپ این گروه گفتیم، لیام پین یکی از این جوان ها است که در سال 2010 با حضور در برنامه اکس فکتور، استعداد ذاتی اش در موسیقی را به رخ داورها کشاند و طی کردن فراز و نشیب های زیاد در نهایت توانست خودش را به عنوان یک خواننده پیروز مطرح کند و در کنار سایر جوان های خوش صدای گروه وان دایرکشن قرار بگیرد.

لیام پین ارتباط نزدیکی با طرفدارانش در توییتر دارد و بیشتر از 32 میلیون نفر هوادار سینه چاک در توییتر او را دنبال می نمایند، لیام از زمان حضور خود در توییتر تاکنون چیزی نزدیک به 10 هزار توییت منتشر نموده است تا طرفداران همواره در جریان فعالیت های او باشند.

44. هری استایلز Harry-Styles@

هری یکی دیگر از جوان های خوش تیپ گروه وان دایرکشن است که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد، این جوان 24 ساله ابتدا تنهایی در مسابقات اکس فکتور حضور پیدا کرد و به پیروزیت نرسید تا اینکه به همراه چند جوان خوش صدای دیگر در قالب گروه وان دایرکشن دوباره در اکس فکتور حضور پیدا کردند این بار پیروزیت چشمگیر را شاهد بودند.

هری که با کامیل رو (Camil Rowe)، مدل زیباروی آمریکایی فرانسوی نامزد نموده است در توییتر حضوری فعال دارد و حدود 33 میلیون نفر این جوان را دنبال می نمایند. هری استایلز تاکنون چیزی نزدیک به پنج هزار و پانصد توییت با طرفداران به اشتراک گذاشته و اگر گروه وان دایرکشن را دوست دارید پیشنهاد می کنیم حساب شخصی هری استالیز در توییتر را نیز حتماً دنبال کنید.

43. لویی تاملینسون Louis-Tomlinson@

اگر می خواهید به محبوبیت گروه وان دایرکشن پی ببرید کافی است در کنار حساب کاربری رسمی این گروه در توییتر، نگاهی به حساب های کاربری اعضای آن داشته باشید که در فهرست پرهوادارترین سلبریتی های حاضر در توییتر قرار می گیرند. جالب است بدانید لویی تاملینسون در کنار صدای گرم و دلنشین، استعداد خوبی در فوتبال نیز دارد و به عنوان بازیکن آزاد در یکی از تیم های لیگ قهرمانان انگلستان بازی می نماید.

لویی یکی از پرکارترین خواننده ها در میان گروه وان دایرکشن است و حضور وی در توییتر باعث شده تا بیشتر از 33 میلیون نفر او را دنبال نمایند، تاملینسون برای گرم نگه داشتن حساب کاربری خود در توییتر کوشش زیادی می نماید و تاکنون بیشتر از شش هزار و پانصد توییت را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

42. ویز خلیفا wizkhalifa@

کامرون جبریل توماز را در صحنه های موسیقی با نام ویز خلیفا می شناسیم، این جوان 31 ساله از 2005 تاکنون در صحنه های موسیقی حضور داشته و اگر از طرفداران موسیقی رپ هستید پیشنهاد می کنیم حتماً ترانه مشکی و زرد (Black And Yellow) را با صدای ویز خلیفا گوش دهید. این آهنگ در زمینه اجرا و سبک موسیقی در جشنواره گرمی نامزد دو جایزه شد.

چیزی حدود 33 میلیون و 650 هزار نفر در دنیا ویز خلیفا را در توییتر دنبال می نمایند و این خواننده رپ که حسابی هوای طرفدارانش را در شبکه های اجتماعی دارد تاکنون حدود 44 هزار توییت را با طرفدارانش در میان گذاشته است.

41. ای . اس . پی . ان (ESPN) espn@

امکان ندارد ورزش را به صورت جدی پیگیری کنید و نام شبکه معروف ای . اس . پی . ان به گوش شما نخورده باشد. جالب است بدانید این شبکه توسط شرکت بزرگ والت دیزنی ایجاد شده و برنامه های ورزشی ای. اس . پی .ان در بیشتر از 200 کشور دنیا پخش می شود. این آمار و ارقام از تنوع برنامه های ای . ا س . پی . ان حکایت دارد و اگر اهل ورزش هستید و می خواهید نبض جدیدترین رویدادهای ورزشی در دست شما باشد بهترین کار دنبال کردن حساب کاربری ای . اس . پی . ان در توییتر است. انتشار آخرین اخبار، تصاویر جذاب و همچنین ویدئوهای کوتاه از رویدادهای ورزشی مختلفی که در سرتاسر دنیا برگزار می شود را می توان از مواردی دانست که در حساب کاربری ای . اس . پی . ان در توییتر به آنها دست پیدا خواهید کرد.

40. لیل وین LilTunechi@

دواین مایکل کارتر جونیور که در صحنه های موسیقی با نام هنری لیل وین فعالیت می نماید از آن رپرهایی نیست که راه صد ساله را در یک شب طی نموده باشد و از 9 سالگی رپ می کرد تا اینکه در نهایت در سال 2008 توانست جایزه گرمی را از آن ود کند. این رپر که زندگی پرحاشیه ای نیز دارد ترانه های بسیار زیبایی خوانده و پیشنهاد می کنیم حتماً ترانه Get Low را از این خواننده گوش کنید.

لیل وین اکنون 36 سال دارد و قسمت هایی فعالیت های خود را در یوتیوب با 34 میلیون دنبال نماینده ای که دارد به اشتراک می گذارد، این رپر پرهوادار تاکنون نزدیک به 2 هزار توییت منتشر نموده است.

39. کوین هارت KevinHart4real@

کوین هارت یکی از محبوب ترین کمدین های سینماست و چیزی حدود 21 فیلم را در کارنامه اش دارد، اگر به فیلم های کوین هارت علاقه داشته باشید به احتمال زیاد جومانجی: به جنگل خوش آمدید را که اخیراً اکران شد را دیده اید. محبوبیت کوین به اندازه ای بود که از وی برای مجری گری اسکار 2019 نیز دعوت شد اما این کمدین چنین پیشنهادی را رد کرد.

کوین هارت قسمت زیادی از محبوبیت های اخیر خودش را مدیون شبکه های مجازی است و به همین دلیل وقت و بی وقت در توییتر پست می گذارد، این امر باعث شده تا کوین نزدیک به 35 میلیون دنبال نماینده در توییتر داشته باشد و مجموع توییت های او تاکنون در این شبکه اجتماعی مرز 38 هزار توییت را رد نموده است.

38. اسپرت سنتر SportsCenter@

در هر لحظه صدها مسابقه مختلف ورزشی در دنیا برگزار می شود و طرفداران زیادی هستند که می خواهند در جریان آخرین نتایج ورزشی باشند، خوشبختانه شبکه های اجتماعی در عرض یک چشم به هم زدن آخرین اخبار و رویدادهای ورزشی را در اختیار علاقه مندان رشته های مختلف قرار می دهند. در این زمینه حساب کاربری اسپرت سنتر را در توییتر پیشنهاد می کنیم.

این حساب کاربری بیشتر از 35 میلیون دنبال نماینده در سرتاسر دنیا دارد و تاکنون چیزی نزدیک به 107 هزار توییت منتشر نموده است تا طرفداران همواره نبض ورزش را در اختیار داشته باشند.

37، سلمان خان BeingSalmanKhan@

سلمان خان را تمام دنیا می شناسند و در میان ایرانی ها نیز طرفداران سینه چاک زیادی دارد، سلمان بیشتر از 50 فیلم بازی نموده و در کنار شهرت، به عنوان یکی از ثروتمندترین سلبریتی های بالیوود نیز شناخته می شود. سلمان خان که در گذشته دل در گرو آیشواریا داشت و پس از اینکه میانه این دو زوج عاشق هالیوودی شکر آب شد چندین بار دست به خودکشی زد تا اینکه در نهایت آتش عشق آیشواریا در دلش خاموش شد و دوباره توانست در فیلم های بالیوودی بدرخشد.

محبوبیت فیلم های بالیوودی باعث شده تا 35 میلیون و 600 هزار دنبال نماینده از سرتاسر دنیا مشترک حساب کاربری سلمان خان در توییتر باشند. این سلبریتی 53 ساله هندی تاکنون حدود 42 هزار و پانصد توییت منتشر نموده است.

36. آمیتا باچان SrBachchan@

پدر سینمای هند و بازیگر هزاره هندوستان تنها قسمتی از القابی است که علاقه مندان سینمای هند به آمیتا باچان داده اند، آمیتا باچان کار خود را با یک فیلم سیاه و سفید در سال 1969 آغاز کرد و تاکنون دوازده بار توانسته است جایزه فیلم فیر، که یکی از معتبرترین جوایز سینمای بالیوود است را از آن خود کند. محبوبیت آمیتا باچان باعث شد در سال 1984 راهی مجلس هند شود و مدتی نیز به عنوان سیاستمدار به مردم هندوستان خدمت کرد.

جالب است بدانید حدود 35 هزار و ششصد دنبال نماینده در توییتر خبرها و پست های آمیتا باچان را پیگیری می نمایند و این سلطان 73 ساله بالیوود تاکنون بیشتر از 63 هزار توییت را با طرفدارانش در میان گذاشته است.

35. اینستاگرام instagram@

اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی ایرانی است و بدون شک در این شبکه بزرگ حساب کاربری دارید، با این حساب بهتر است تا همواره در جریان خبرها و دستاوردهای اینستاگرام باشید. برای رسیدن به این هدف بهترین جا، حساب کاربری اینستاگرام در توییتر است. در این حساب کاربری نه تنها از امکانات و ویژگی های جدید اینستاگرام باخبر خواهید شد، بلکه ترفند های جدیدی نیز از امکانات ویژه اینستاگرام یاد خواهید گرفت.

در حال حاضر نزدیک به 37 میلیون نفر حساب توییتر اینستاگرام را دنبال می نمایند و این شبکه اجتماعی تاکنون بیشتر از 12 هزار توییت منتشر نموده است.

34. شاهرخ خان iamsrk@

کسی نیست که شاهرخ خان را نشناسد، این اسطوره سینمای هند اکنون 53 سال دارد اما همچنان شاهد حضور پرکوشش او در فیلم های بالیوودی هستیم. شاهرخ خان در حال حاضر به عنوان محبوب ترین بازیگر بالیوود در میان طرفداران خارجی شناخته می شود و اگر به سینمای هندوستان علاقه دارید حیف است که حساب توییتر شاهرخ خان را دنبال نکنید.

این حساب چیزی بیشتر از 37 میلیون دنبال نماینده از سرتاسر دنیا دارد و شاهرخ خان تاکنون حدود 57 هزار و ششصد توییت را با طرفدارانش در میان گذاشته است.

33. دریک Drake@

دریک یکی از معروف ترین رپرهای کانادایی است که شهرت اش آوازه دنیای دارد و از سال 2009 تاکنون 8 آلبوم بسیار پیروز و پرفروش منتشر نموده است، این خواننده کانادایی که دستی در هنرپیشگی نیز دارد و حدود 13 فیلم و مجموعه تلویزیونی را در آثارش مشاهده می کنیم حساب بسیار فعالی در توییتر دارد و نزدیک به 38 میلیون نفر او را دنبال می نمایند. دریک نیز برای اینکه طرفدارانش در توییتر را راضی نگه دارد تاکنون نزدیک به 2 هزار توییت منتشر نموده است.

32. اخبار فوری بی . بی . سی BBCBreaking@

روزی نیست که در دنیا اتفاقی نیافتد و شبکه های اجتماعی به یاری رسانه های خبری شتافته اند تا اخبار زودتر از گذشته دست به دست شود، در این بین هر روز خبرهای مختلفی منتشر می شود اما خبرهای فوری که غالباً اتفاق های مهمی را پوشش می دهند اهمیت بیشتری دارند. اینجاست که می توانید با عضو شدن در حساب کاربری اخبار فوری بی. بی .سی زودتر از بقیه در جریان داغ ترین خبرهای دنیا قرار بگیرید.

نزدیک به 39 میلیون نفر در دنیا این حساب کاربری را دنبال می نمایند و تاکنون بیشتر از 35 هزار توییت را در این حساب شاهد بوده ایم.

31. نایل هوران NiallOfficial@

با نگاهی به وضعیت نایل هوران در شبکه های اجتماعی متوجه می شوید که از قرار معلوم این خواننده ایرلندی گروه وان دایرکشن نسبت به سایر جوان های خوش تیپ این گروه طرفداران بیشتری دارد. جالب است بدانید نایل هوران قبل از اینکه عضو گروه وان دایرکشن برسد و مال منالی پیدا کند دندان های بسیار بدفرمی داشت و به اندازه ای که اکنون او را می بینید خوش تیپ نبود اما پس از حضور در وان دایرکشن دستی بر سر دندان هایش کشید و با تغییر مدل مو ثابت کرد که از دیگر اعضای این گروه به لحاظ قیافه چیزی کم ندارد.

حدود 40 میلیون نفر در دنیا نایل هوران را در توییتر دنبال می نمایند و نایل تاکنون بیشتر از 13 هزار توییت در حساب کاربری خودش منتشر نموده است.

30. مایلی سایروس MileyCyrus@

مایلی سایروسی که این روزها آوازه اش در تمام دنیا پیچیده است برای بازی در نقش مایلی استوارت در یکی از سریال های دیزنی به شهرت رسید و پس از آن آغاز به خوانندگی کرد تا یکی از پردرآمدترین خواننده های نوجوان آمریکایی باشد.

مایلی سایروس از آن دسته سلبریتی های است که زندگی اش حاشیه های زیادی دارد و اگر می خواهید همواره در جریان جدیدترین کارهای مایلی باشید دنبال کردن حساب کاربری او در توییتر را پیشنهاد می کنیم. مایلی سایروس نزدیک به 41 میلیون نفر دنبال نماینده دارد و تاکنون حدود 10 هزار توییت با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

29. سی. ان . ان CNN@

سی . ان .ان از سال 1980 تاکنون اخبار پخش می نماید و در سال 1985 اولین شبکه ای بود که 24 ساعته نسبت به پخش خبر اقدام می کرد، با این حساب در دنیای پیشرفته امروزی اگر می خواهید به آخرین اخبار دسترسی داشته باشید بدون شک دنبال کردن حساب کاربری سی. ان. ان در توییتر شما را ناامید نمی نماید.

این حساب کاربری حدود 41 میلیون دنبال نماینده در توییتر دارد و بیشتر از 220 هزار توییت را با طرفداران اخبارهای روز دنیا در میان گذاشته است.

28. اپرا وینفری Oprah@

اپرا را سال های سال است که می شناسیم و خاطره های خوبی با برنامه تلویزیونی اپرا داریم، وینفری از آن دسته سلبریتی های بسیار ثروتمندی است که سرد و گرم روزگار را چشیده و مسائل بسیار سختی را در دوران کودکی پشت سر گذاشته است. اما از آن روزگار مدت زیادی می گذرد و اپرا وینفری که این روزها می شناسیم فردی است که گفته می شود حتی اگر نامزد ریاست جمهوری آمریکا شود، در این انتخابات مردم به او رأی خواهند داد.

اپرا در توییتر نیز همانند سایر قسمت های زندگی اش حضور بسیار فعالی دارد و نزدیک به چهل و دو میلیون نفر او را دنبال می نمایند، وینفری تاکنون بیشتر از 12 هزار توییت منتشر نموده است.

27. لبران جیمز KingJames@

بسکتبال ورزش ثانیه هاست و در آخرین ثانیه نیز محتمل است یک پرتاب سه امتیازی جای برنده و بازنده را تغییر دهد، این امر باعث شده تا ورزشکاران بزرگ بسکتبال در دنیای مجازی نیز طرفداران زیادی داشته باشند. یکی از این ستاره ها لبران جیمز (LeBron James)، است که او را به عنوان یکی از پنج بازیکن برتر بسکتبال در تمام تاریخ این ورزش خطاب می نمایند.

لبران جیمز این روزها 34 سال سن دارد و با 203 سانتی متر قد، افتخاری نیست که در دنیای بسکتبال به آن دست پیدا ننموده باشد، لبران در توییتر حسابی هوادار دارد و حدود 42 میلیون نفر او را دنبال می نمایند. لبران جیمز تاکنون بیشتر از 6 هزار توییت در توییتر داشته و اطلاعات خوبی از بسکتبال و زندگی شخصی اش را با طرفداران به اشتراک می گذارد.

26. نیمار neymarjr@

علاقه مندان فوتبال به خوبی می دانند وقتی توپ در زمین دست نیمار می افتد کسی به راحتی حریف اش نیست، نیمار در سال 2017 با مبلغ گزاف 222 میلیون یورو راهی باشگاه پاری سن ژرمن شد و به عنوان یکی از گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال حال حاضر شناخته می شود.

کاملاً معین است چنین فوتبالیستی ارزش دارد که حساب کاربری اش را در توییتر دنبال کنید چرا که در کنار ما حدود 42 میلیون نفر دیگر نیز نیمار را در توییتر دنبال می نمایند، این اسطوره فوتبال تاکنون بیشتر از 412 هزار توییت منتشر نموده است.

25. برونو مارس BrunoMars@

برونو مارس خواننده جوانی است که رکورد های زیادی دارد اما شکستن رکورد مایکل جکسون به لحاظ اجرای کنسرت های پشت سر یکی از جدیدترین افتخارات برونو مارس است که اعتبار بیشتری به شهرت هنری به این خواننده افزود. برونو بیشتر در سبک پاپ و سول می خواند و الهام های زیادی از مایکل جکسون گرفته است و در سال 2016 توانست جایزه گرمی را نیز برای بهترین ضبط سال برای آهنگ Uptown Funk از آن خود کند.

بیشتر از 42 میلیون نفر در دنیا حساب کاربری برونو مارس را در توییتر دنبال می نمایند و این خواننده جوان 33 ساله حدود چهار هزار و پانصد توییت را با طرفداران خود در میان گذاشته است.

24. نیویورک تایمز nytimes@

تجربه نشان داده بازار خبر همواره داغ است و رسانه های خبری به لطف شبکه های اجتماعی حضور بسیار پررنگ تری در میان مردم پیدا نموده اند. به همین منظور روزنامه نیویورک تایمز نیز که انتشار اولین نسخه آن به سال 1896 باز می شود به عنوان یکی از قدیمی ترین روزنامه های معتبر دنیا حساب کاربری پر و پیمانی در توییتر دارد.

حدود چهل و دو میلیون و ششصد هزار نفر حساب کاربری توییتر را دنبال می نمایند و این حساب کاربری تاکنون 346 هزار خبر را در توییتر با کاربران به اشتراک گذاشته است.

23. جنیفر لوپر Jlo@

طرفداران جنیفر لوپز از دنبال کردن او در شبکه های اجتماعی سیر نمی شوند و در شبکه اجتماعی که جنیفر لوپز دوست داشتنی حضور داشته باشد شاهد هجوم سیلی از طرفداران به حساب کاربری او هستیم. این قضیه درخصوص حساب کاربری جنیفر لوپز در توییتر نیز صدق می نماید و این سلبریتی معروف توانسته است چیزی حدود 43 میلیون و پانصد هزار هوادار را در توییتر به دنبال خودش بکشاند.

جنیفر لوپز تا دلتان بخواهد اهل توییت کردن است و بیشتر از 14 هزار توییت را تاکنون با طرفدارانش در توییتر در میان گذاشته است.

22. نارندرا مودی narendramodi@

نارندرا مودی (Narendra Modi)، یکی از چهره های برجسته سیاسی دنیاست و در از سال 2014 تاکنون سمت نخست وزیری هندوستان را در اختیار دارد. نارندرا اکنون 68 سال دارد اما از آن دسته سیاستمدارانی است که ثابت نموده دود از کنده بلند می شود و به لطف شبکه های اجتماعی توانسته است شهرت دنیای برای خودش در این سن و سال دست و پا کند.

جالب است بدانید حدود 45 میلیون نفر در دنیا نارندرا مودی را در توییتر دنبال می نمایند و این چهره سیاسی هندوستان تاکنون حدود 22 هزار توییت را در حساب کاربری اش منتشر نموده است.

21. بیل گیتس BillGates@

بیل گیتس مدت های زیادی سکان مایکروسافت را در اختیار داشت و یکی از بزرگ مردان فناوری های جدید است، اما گیتس که مدت های زیادی لقب ثروتمندترین مرد دنیا را در اختیار داشت مدتی است که از فناوری کناره گرفته و مشغول به انجام فعالیت های انسان محبت آمیز است. این امر باعث شده تا بیل گیتس تجربیات مفید خودش را با طرفداران در توییتر به اشتراک بگذارد.

گاهی اوقات نیز بیل گیتس از بهترین کتاب هایی که خوانده با مخاطبین صحبت می نماید و در مجموع از آن دسته سلبریتی هایی است که پیشنهاد می کنیم حتماً حساب کاربری اش را در توییتر دنبال کنید. بیل گیتس بیشتر از 46 میلیون دنبال نماینده در توییتر دارد و تاکنون نزدیک به 30 هزار توییت داشته است.

20. جیمی فلن jimmyfallon@

جیمی فلن را با اجرای بی عیب و نقص اش در برنامه پخش زنده شنبه شب می شناسیم، مدتی بعد نیز او را در برنامه امشب با اجرای جیمی فلن دیدیم. جیمی اکنون 44 سال دارد و مجری گری او را به شهرت و آوازه خوبی رسانده است در نتیجه بیشتر از 50 میلیون نفر توییت های جیمی فلن را می خوانند و به آنها پاسخ می دهند.

جیمی فلن در فضای توییر حضور فعالی دارد و تاکنون بیشتر از 11 هزار توییت منتشر نموده است.

19. شکیرا shakira@

امکان ندارد اهل موسیقی باشید و صدای ملکوتی شکیرا را نشنیده باشید و اندام خوش تراشش را تحسین ننموده باشید، بدون شک ترانه زیبای Whenever, Whenever را از شکیرا به خاطر دارید. این ترانه دقیقاً سکوی پرش شکیرا بود تا او را به مهم ترین صحنه های موسیقی دنیا پرتاب کند.

شکیرا که از سال 2011 به عقد پیکه در آمده و دو فرزند برای این فوتبالیست خوش تیپ و کاربلد به دنیا آورده است به عنوان یکی از سلبریتی های بسیار فعال در شبکه های اجتماعی شناخته می شود و نزدیک به 51 میلیون نفر در توییتر این الهه خوش صدا را دنبال می نمایند، از طرف دیگر شکیرا تاکنون چیزی بیشتر از 6 هزار توییت را با طرفدارانش در میان گذاشته است.

18. خبر فوری سی . ان . ان cnnbrk@

در میان تمامی خبرهایی که هر روز شاهد آن ها هستیم حساب خبرهای فوری فرق می نماید، به همین دلیل رسانه های خبری برای اهمیت بیشتر اخبار فوری حساب های جداگانه ای در شبکه های مجازی را به این خبرها اختصاص می دهند.

به همین دلیل، سی. ان. ان نیز حساب کاربری پر و پیمانی از خبرهای فوری در توییتر دارد که حدود 54 میلیون نفر کاربر این حساب را دنبال می نمایند. تاکنون واحد خبر فوری سی . ان. ان بیشتر از 64 هزار توییت را با مخاطبین در میان گذاشته است.

17. توییتر Twitter@

منطقی به نظر نمی رسد از توییتر استفاده کنیم و حساب کاربری این شبکه اجتماعی بزرگ را دنبال نکنیم، توییتر در این حساب کاربری از دستاوردهای جدیدش می گوید و برنامه های که برای آینده دارد را با دنبال نمایندگان به اشتراک می گذارد.

این امر باعث شده تا حدود 55 میلیون و هشتصد هزار نفر حساب کاربری توییتر را دنبال نمایند، از طریف دیگر توییتر نیز تاکنون حدود 8 هزار و ششصد توییت را منتشر نموده است.

16. بریتنی اسپیرز britneyspears@

جوان های امروزی بریتنی اسپیرز را به خوبی می شناسند و جوان های قدیمی تر نیز با ترانه های بریتنی اسپیرز بزرگ شده اند، این پرنده خوش صدای دنیای موسیقی اولین بار در اواخر دهه 90 میلادی با ترانه عزیزم یک بار دیگر به شهرت و آوازه ای دنیای رسید و از آن موقع تاکنون همچنان درخشیده است.

بریتنی ممکن است دوران اوج گذشته خود را این روزها نداشته باشد اما باز هم طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد و در این زمینه می توان به جمعیت 56 میلیون نفری دنبال نماینده های بریتنی اسپیرز در توییتر اشاره نمود. خوشبختانه بریتنی از آن دسته سلبریتی هایی است که علاقه زیادی به شبکه های اجتماعی دارد و با انتشار حدود 5 هزار و 600 توییت ثابت نموده که طرفداران بی دلیل او را دنبال نمی نمایند.

15. سلنا گومز selenagomez@

دخترک بامزه و شیطانی که در مجموعه کمدی جادوگران محله ویورلی بازی می کرد، این روزها حسابی برای خودش بزرگ شده و به یکی از محبوب ترین سلبریتی های زن دنیا تبدیل شده است. سلنا در حال حاضر 26 سال بیشتر ندارد اما با توجه به دستاوردهایی که با این سن کم بدست آورده است انتظار داریم سال های سال شاهد درخشش گومز در صحنه ها باشیم.

سلنا گومز سلبریتی جوانی است و به همین دلیل نیز علاقه زیادی به استفاده از فناوری های جدید و شبکه های اجتماعی دارد، در نتیجه حدود 57 میلیون نفر گومز را در توییتر دنبال می نمایند و یک حساب سرانگشتی نشان می دهد که سلنا گومز تاکنون حدود 4 هزار و سیصد توییت را با طرفدارانش در توییتر به اشتراک گذاشته است.

14. دونالد ترامپ realDonaldTrump@

در این که دونالد ترامپ دشمن ملت ایران است هیچ شکی نداریم، با این حساب شاید از خود بپرسید چرا حساب توییتری دونالد ترامپ را پیشنهاد نموده ایم. برای این پیشنهاد دلیل خوبی داریم، حتماً شما هم شنیده اید که می گویند دشمن را باید همواره زیر نظر داشت، دونالد ترامپ از آن دسته سیاستمدارانی است که توییت های بحث انگیزی را منتشر می نماید و برخی مواقع نیز این توییت ها خطاب به ایران یا مقام های سیاسی ایرانی است.

در نتیجه دنبال کردن حساب کاربری ترامپ در توییتر شما را با آنچه در ذهن این سیاستمدار نه چندان محبوب می گذرد قرار خواهد داد. از طرف دیگر اگر در جریان باشید توییت های ترامپ همواره پر از غلط های املایی و سوتی های بامزه است، در نتیجه دنبال کردن توییتر ترامپ برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

جالب است بدانید رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را حدود 57 میلیون نفر از سرتاسر دنیا دنبال می نمایند و ترامپ تاکنون بیشتر از 40 هزار توییت منتشر نموده است.

13. دمی لواتو ddlovato@

دمی لواتو اولین آلبوم خودش را در سال 2008 منتشر کرد و سریعاً به رتبه های بالای بیلبورد پرفروش ترین موسیقی های آمریکا راه پیدا کرد، از آن موقع تاکنون دمی همواره درخشیده است تا اینکه اگر خاطرتان باشد چند ماه پیش خبر مصرف بیش از حد دارو و بستری شدن لواتو را در رسانه ها داشتیم، شکر خدا این مشکل ختم به خیر شد و اکنون دمی لواتو صحیح و سالم است و چیزی حدود 57 میلیون نفر در توییتر دمی لواتو را دنبال می نمایند، این خواننده که محبوب دل پیر و جوان است تاکنون 17 هزار توییت با طرفدارانش به اشتراک گذاشته.

12. کیم کارداشیان KimKardashian@

داستان به شهرت رسیدن کیم کارداشیان داستان عجیب و غریبی است و شایعه های زیادی در مورد سلبریتی شدن کارداشیان وجود دارد، اما به این شایعه ها کاری نداریم چرا که به هر ترتیب کارداشیان توانسته است به عنوان یکی از محبوب ترین سلبریتی های سریال های واقع نما (Reality television)، تبدیل شود.

کارداشیان این روزها در اوج شهرت و ثروت است و بنا به گزارش مجله فوربز در سال 2018 کارداشیان چیزی حدود 350 میلیون دلار ثروت داشته است، این گزارش کارداشیان را در فهرست برترین زنان خودساخته آمریکایی قرار داد. با این حساب کاملاً طبیعی است که حدود 60 میلیون نفر دنبال نماینده در توییتر داشته باشد. کیم تاکنون بیشتر از 28 هزار توییت منتشر نموده است.

11. آریانا گرانده ArianaGrande@

آریانا 14 سال بیشتر نداشت که به صورت حرفه ای وارد دنیای موسیقی شد و در تئاتر برادوی نقشی بسیار تأثیرگذار را به اجرا گذاشت تا گذرگاه پیشرفت و پیروزیت پیش پای او قرار بگیرد. از آن موقع مدت ها گذشته و آریانا امروز در کنار بازیگری، به عنوان پرنده ای خوش صدا در صحنه های موسیقی ترانه خوانی می نماید.

آریانا محبوب دل جوانان و نوجونان تمام دنیاست و حدود 60 میلیون دنبال نماینده در توییتر دارد، آریانا گرانده همانند دیگر سلبریتی های جوان، از قدرت شبکه های اجتماعی به خوبی باخبر است و برای حفظ رابطه اش با طرفداران تاکنون 43 هزار توییت در توییتر منتشر نموده است.

10. جاستین تیمبرلیک jtimberlake@

با جاستین اولین بار به وسیله گروه انسینک (nsync)، آشنا شدیم این گروه مدتی بعد از هم پاشید اما جاستین به درخشش خود ادامه داد و این روزها با 37 سال سن، به عنوان یکی از معروف ترین خواننده ها و بازیگرهای هالیوودی شناخته می شود.

جاستین تیمبرلیک را نزدیک به 65 میلیون نفر در سرتاسر دنیا در توییتر دنبال می نمایند و این جوان خوش تیپ و خوش آتیه تاکنون حدود 4 هزار توییت با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

9. یوتیوب YouTube@

انصافاً باید اعتراف کرد یوتیوب شبکه اجتماعی خاصی است و قابلیت به اشتراک گذاشتن ویدئو در این شبکه با سایر شبکه های اجتماعی قابل مقایسه نیست، این امر باعث شده تا محبوبیت یوتیوب به سایر شبکه های اجتماعی نیز نفوذ کند و حدود 71 میلیون نفر حساب کاربری یوتیوب را در توییتر دنبال نمایند.

این شبکه اجتماع بزرگ و قدرتمند که مدیریت آن در اختیار گوگل است تاکنون 23 هزار توییت منتشر نموده است.

8. کریستیانو رونالدو Cristiano@

بعید به نظر می رسد محبوبیت فوتبالیستی در ایران به کریستیانو رونالدو برسد، رونالدو که بسیاری وی را بهترین بازیکن فوتبال حال حاضر دنیا می دانند از نوجوانی توپ می زده است و رکوردهای مختلفی را در فوتبال جابه جا نموده.

کریستیانو رونالدو در سایر کشورها نیز محبوبیت بسیار زیادی دارد و به لطف شبکه های اجتماعی توانسته است همواره با طرفدارانش در ارتباط باشد. به همین دلیل فوتبال دوستان از اقصی نقاط دنیا حساب کاربری کریستیانو رونالدو را دنبال می نمایند، او 76 میلیون دنبال نماینده دارد و تاکنون حدود 3300 پست در توییتر منتشر نموده است.

7. الن دی جنرس TheEllenShow@

تجربه نشان داده است مجری های برنامه های تلویزیونی اگر اجرای خوبی داشته باشند به پیروزیت بسیار زیادی دست پیدا می نمایند، مصداق این تجربه را می توان الن دی جنرس نام برد که با مجری گری توانسته است به یکی از معروف ترین سلبریتی های زن هالیوود تبدیل شود. الن دی جنرس که مجری گری برنامه پیروز تاک شوی الن دی جنرس را بر عهده دارد پیش از این دو بار در اسکار و چندین بار در مراسم امی و گرمی نیز مجری شده است.

این افتخارها باعث شده تا طرفداران به حساب کاربری الن دی جنرس در توییتر هجوم بیاورند و او اکنون نزدیک به 77 میلیون دنبال نماینده دارد. دی جنرس چیزی حدود 18 هزار توییت را با طیف وسیع طرفداران خود به اشتراک گذاشته است.

6. لیدی گاگا ladygaga@

امکان ندارد جایی به فهرست سلبریتی های پرهوادار اشاره کنیم و نامی از لیدی گاگا در میان نباشد، به سلامتی لیدی گاگا در شبکه های اجتماعی نیز حضور درخشانی دارد و بیشتر از 77 میلیون نفر این سلبریتی را دنبال می نمایند. لیدی گاگا که این روزها با فیلم ستاره ای به دنیا آمد (A Star Is Born)، توانسته است ثابت کند در کنار خوانندگی، ید طولایی در بازیگری نیز دارد تاکنون حدود 9 هزار توییت در حساب کاربری خودش با طرفداران در میان گذاشته است.

5. تیلور سوئیفت taylorswift13@

مگر امکان دارد تیلور سوئیفت زیبارو و خوش صدا در توییتر حضور داشته باشد و کسی دنبالش نکند؟

تیلور سوئیفت 29 ساله که از سال 2007 تاکنون بیشتر از 20 بار در جشنواره های مختلف موسیقی نامزد جایزه شده است را 83 میلیون نفر در سرتاسر دنیا در توییتر دنبال می نمایند، این آمار از محبوبیت تیلور سوئیفت حکایت دارد و جالب است بدانید گذاشتن پست های جدید یکی از اصول اولیه نگه داری یک حساب کاربری است تا سایر کاربران این حساب را جدی تلقی نمایند و همواره دنبال آن باشند. اما این داستان برای صفحه تیلور سوئیفت در توییتر صدق نمی نماید و این سلبریتی تنها 103 توییتر گذاشته است اما میلیون ها نفر دنبال نماینده دارد!

4. ریانا @Rihanna

روبین ریانا فنتی را سال های سال است که در صحنه های موسیقی با نام هنری ریانا می شناسیم، ریانای دوست داشتنی در کنار خوانندگی برند آرایشی بسیار معروفی را نیز اداره می نماید و به عنوان یک سلبریتی پیروز خودساخته شناخته می شود.

ریانا یکی از پرهوادارترین خواننده ها در شبکه های اجتماعی است و حدود 90 میلیون نفر وی را در توییتر دنبال می نمایند، این خواننده پرهوادار که 30 سال بیشتر ندارد و آینده بسیار روشنی را برایش پیش بینی می کنیم تاکنون 10 هزار توییت در حساب کاربری خودش با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

3. باراک اوباما BarackObama@

شاید برای شما جالب باشد که یک شخصیت سیاسی حدود 104 میلیون دنبال نماینده داشته باشد اما باید برای شما بگوییم که از قرار معلوم باراک اوباما پرهوادارترین شخصیت سیاسی در توییتر است و به رغم اینکه چندین سال از ریاست جمهوری اش می گذرد ظاهراً هنوز هم طرفداران زیادی دارد.

اوباما حسابی اهل توییت کردن است و این روزها در توییت هایش زیاد از سیاست نمی گوید و جنبه های دیگر زندگی اشاره می نماید. باراک اوباما تاکنون بیشتر از 15 هزار توییت منتشر نموده است.

2. جاستین بیبر justinbieber@

دنیای سلبریتی ها دنیای عجیبی است و گاهی اوقات نوجوان هایی را می بینیم که پله های ترقی و پیش رفت را صد تا یکی طی می نمایند و در عرض یک شب به شهرتی می رسند که برخی ها در طول عمرشان چنین شهرتی را باید به خواب ببینند. جاستین بیبر یکی از همین سلبریتی هاست که اکنون در توییتر نزدیک به 105 میلیون نفر او را دنبال می نمایند.

جاستین بیبر 24 ساله که به تازگی با هایلی بالدوین ازدواج نموده تاکنون بیشتر از 30 هزار توییت را در حساب کاربری توییتر خود قرار داده است.

1. کیتی پری katyperry@

کاترین الیزابت هادسن را طرفدارانش با نام کیتی پری می شناسند، کیتی از کودکی دستی در خوانندگی داشت تا اینکه در نهایت در سال 2007 توانست ترانه دختری را بوسیدم را منتشر کرد و به آوازه ای دنیای رسید.

کیتی زیبارو یکی از پرافتخارترین خواننده های زن دنیاست و توانسته است 4 رکورد را در کتاب گینس از خودش به جای بگذارد، این موارد باعث شده تا از سال 2011 تاکنون همواره شاهد افزایش طرفداران کیتی پری و البته درآمد او باشیم. در نتیجه کیتی پری اکنون به عنوان سلبریتی که در توییتر بیشترین دنبال نماینده را دارد شاخته می شود و نزدیک به 107 میلیون نفر او را دنبال می نمایند، از آن طرف کیتی پری نیز تاکنون بیشتر از 9 هزار توییت منتشر نموده است.

در این قسمت به انتها فهرست گلچینی از بهترین حسا ب های کاربری سلبریتی ها در توییتر رسیدیم، پیشنهاد می کنیم اگر شما هم سلبریتی به خصوصی را می شناسید که پست های خوبی در توییتر منتشر می نماید، در قسمت نظرات نام و معینات این سلبریتی را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: برترین ها
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 222

به "50 دارنده بیشترین فالوور توییتر در دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 دارنده بیشترین فالوور توییتر در دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید