پزشکیان: مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم الاجراست

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که قانون شوخی بردار نیست، در پاسخ به تذکر حاجی بابایی گفت: دولت باید دقت لازم را داشته باشد و آن چه که مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان تصویب کرده است لازم الاجراست.

پزشکیان: مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم الاجراست

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی، در جلسه علنی امروز (دوشنبه دوم اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به مواد 18 تا 22 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی باید از مصوبات مجلس در محاوره های عمومی دفاع کند. ما مصوبه ای در خصوص افزایش حقوق کارمندان دولت داشته ایم، اما شاهد آن هستیم که هر روز یک مسئول دولتی در این خصوص صحبت می کند و صحبت های متناقضی در خصوص نحوه اجرای آن مطرح می شود.

وی در ادامه اظهاراتش، گفت: در حالی که قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق کارمندان در سال جاری کاملا روشن است، خواهشمند هستم تا هیات رییسه بر این موضوع تاکید کند تا دیگر شاهد این صحبت ها نباشیم، چرا که همین 400 تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند. کارمندان انتظار داشتند تا در فروردین ماه آن را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان که اداره جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر حاجی بابایی، بیان کرد: حرف شما درست است و دولت باید دقت لازم را داشته باشد که قانون مجلس شورای اسلامی شوخی بردار نیست. آن چه که در خصوص افزایش حقوق در سال جاری تصویب شده است، لازم الاجراست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 16 مهر 1398 شناسه مطلب: 179

به "پزشکیان: مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم الاجراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشکیان: مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم الاجراست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید