هیلو اینفینیت در پی نسخه بتا بهبود پیدا نموده است؛ رادار قدیمی مجموعه بازمی شود

به گزارش مجله اندیشه، توسعه دهندگان بازی هیلو اینفینیت با انتشار یک مطلب طولانی در خصوص تغییرات تازه بازی و پذیرفتن بازخوردهای بازی کنان پس از انتشار پیش نمایش فنی بازی در مرداد ماه صحبت نموده اند. تغییرات زیادی در راه بازی است که قرار است در نسخه آزمایشی بعدی مورد آزمایش قرار گیرند و مهم ترین تغییر هم بازگشت سیستم رادار قدیمی به بازی است.

هیلو اینفینیت در پی نسخه بتا بهبود پیدا نموده است؛ رادار قدیمی مجموعه بازمی شود

رادار مخصوص بخش چند نفره بازی هیلو اینفینیت در اولین پیش نمایش فنی، استفاده شد و شاهد تغییر مهمی بودیم که برای بسیاری از هواداران قدمی قابل قبول نبود. سیستم تازه، تنها حریف را زمان دویدن یا تیراندازی روی رادار نشان می داد و مکانیسم آن، مشابه نشانگر خطر مورد استفاده در هیلو 5 بود، این در حالی است که رادار کلاسیک مجموعه هیلو، تمامی حرکات را به غیر از حرکات آرام و مخفی کارانه را نشان می داد. این تغییر باعث آغاز بحث های جدی میان هواداران بازی در شبکه های اجتماعی شد.

استودیو 343 در مطلب منتشر شده، از تغییر فرایند تازه و بازگشت رادار قدیمی نوشته است: در حالی که بسیاری از شیوه تازه استقبال کردند، فهمیدیم که بسیاری از بازی کنان همان سیستم قدیمی را می پسندند. ما سنسور مبارزه را تغییر داده ایم تا حس و حال گذشته را زنده کنیم و در نتیجه تمامی حرکات، غیر از دولا شدن روی رادار نمایش داده می شوند

توسعه دهندگان در ادامه به آنالیز تمامی بازخوردهای ارسال شده می پردازند و نکات مثبت و منفی قسمت های مختلف بازی را بیان نموده اند. برای نمونه بازی کنان از صدا و موسیقی استفاده شده در بازی رضایت داشته اند و ملودی های با سبک پست راک، به مذاق هواداران خوش آمده است. بازی کنان از ایده بتل پس دائمی هم رضایت داشته اند و سؤال آن ها این بوده که آیا چالش ها، تنها شیوه پیشرفت در بازی است یا خیر؟ استودیو از دریافت XP و امتیاز به ازای هر مسابقه خودداری نموده و انجام چالش های روزانه، هفتگی و ماهانه را جایگزین نموده است. برای نمونه کشتن 10 نفر با یک تفنگ ویژه، می تواند امتیاز زیادی به بازی کن ببخشد.

بازی کنان از بات های هیلو اینفینیت رضایت داشته اند و نبرد جلوی آن ها را سرگرم کننده خوانده اند، اما تعدادی آن ها را حریفی ساده پنداشته اند و استودیو هم قرار است هوش مصنوعی بات ها را افزایش دهد. ارائه یک هوش مصنوعی شخصی مشابه کورتانا هم به باور بسیاری، تصمیم جالبی بوده و ضروری است که تنوع بیشتری به ویژگی های شخصیتی و بعلاوه تنوع دیالوگ های وی بخشیده گردد. از جمله مسائل دیگر، نبود یک نشانگر مناسب برای فهم کیفیت شیلدهای موجود در بازی است و تعیین نیست آیا شیلد برداشته شده، دارای سلامت کامل است یا اینکه صدمه دیده است.

استودیو در پی تنوع بخشی به تعداد سلاح ها و تفنگ های موجود است و بعلاوه بخش تمرینی هم برای تازه کارهای هیلو اینفینیت در نظر گرفته شده است. فعلاً زمان انتشار نسخه آزمایشی بعدی تعیین نیست؛ اما می دانیم که هیلو اینفینیت روز 17 آذر برای ایکس باکس و کامپیوتر منتشر می گردد.

منبع: RockPaperShotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1817

به "هیلو اینفینیت در پی نسخه بتا بهبود پیدا نموده است؛ رادار قدیمی مجموعه بازمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیلو اینفینیت در پی نسخه بتا بهبود پیدا نموده است؛ رادار قدیمی مجموعه بازمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید