نقش و صندلی بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت است

به گزارش مجله اندیشه، استاندار ایلام در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان کشور نقش این بنیاد را در محرومیت زدایی مناطق مختلف کشور مهم و حائز اهمیت خواند.

نقش و صندلی بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت است

به گزارش خبر نگار از،قاسم سلیمانی عصر امروز دوشنبه 11 شهریور ماه با پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور دیدار و تبادل نظر کرد.

در این دیدار استاندار ایلام ضمن تبریک انتصاب ایشان در سمت جدید نقش و صندلی بنیاد مستضعفان را در محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت خواند و گفت: استان ایلام علی رغم خدمات شایسته نظام و دولت های مختلف ازجمله دولت تدبیر و امید به سبب عمق محرومیت در دوران قبل از انقلاب و آثار و خرابی های ناشی از جنگ و عدم توسعه یافتگی در آن موقع کماکان از محرومیت رنج می برد.

او در ادامه از اهتمام بنیاد مستضعفان در جهت برطرف محرومیت از استان تشکر کرد و گفت: این بنیاد برنامه های خوبی برای محرومیت زدایی از شهرستان ملکشاهی دارد که می طلبد با عزم جدی تر در این زمینه ورود کند.

سلیمانی دشتکی تقویت بانک سینا در شهرستان ملکشاهی در جهت پیشبرد ساخت بیمارستان این شهرستان را خواهان شد و گفت: از طرح های خوب بنیاد در استان می توان به مجتمع گاوداری شرکت کشت و دام قیام اصفهان در شهرستان ایوان اشاره نمود که با افزایش ظرفیت دام این واحد صنعتی و ایجاد صنایع تبدیلی شیر در کنار این واحد شاهد اثرگذاری بیشتر آن خواهیم شد.

او در ادامه ضمن دعوت از رئیس بنیاد مستضعفان کشور به ایلام، رسالت خطیر محرومیت زدایی بنیاد را ارزشمند خواند و گفت: تقاضای ما این است که همسان شهرستان محروم ملکشاهی نقاط محروم دیگری در استان، چون منطقه زردلان بخش هلیلان وجود دارد که تحت پوشش و اقدام این بنیاد قرار گیرد.

در ادامه این دیدار فتاح رییس جدید بنیاد مستضعفان کشور گفت: برای بازدید و برسی بیشتر مناطق محروم استان یک گروه از بنیاد به ایلام اعزام می گردد و خود نیز در آینده نزدیک به استان سفر خواهند داشت.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 314

به "نقش و صندلی بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش و صندلی بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید