مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت، اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو پیروز می شویم

به گزارش مجله اندیشه، سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: کسب سه مدال در مسابقات گرندپری ژاپن نتیجه خوبی برای تیم ملی بود.

مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت، اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو پیروز می شویم

بیژن مقانلو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله اندیشه، در مورد عملکرد ملی پوشان تکواندو در دومین مرحله گرندپری 2019 گفت: کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز نتیجه خوبی بود و امیدوارم روند پیروزیت ادامه داشته باشد. شرایط ما در دو وزن 58- و 80+ کیلوگرم برای کسب سهمیه المپیک، در حال تثبیت شدن است.

وی مطرح نمود: در وزن 68- کیلوگرم میرهاشم حسینی با وجود عقب افتادگی که در رنکینگ المپیک داشت، نتایج خوبی کسب نموده است. اگر میرهاشم حسینی مجوز حضور در فینال مسابقات گرندپری را کسب کند، فکر می کنم می تواند کسب سهمیه کند تا با سه نماینده در المپیک حضور داشته باشیم.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو در مورد برنامه های فدراسیون برای پیروزیت در المپیک گفت: در دو، سه سال اخیر فدراسیون تکواندو خیلی از اشتباهاتی که خواسته یا ناخواسته در زمان ما افتاد را پوشش داده و در هر شرایطی از کادرفنی تیم ملی حمایت می نماید. این حمایت ها باید وجود داشته باشد و من از این موضوع خیلی خشنود هستم. این حمایت ها می تواند حتی در بدترین شرایط باعث دلگرمی کادرفنی گردد. در زمان ما و در حالی که بهترین شرایط را داشتیم ما را می کوبیدند و هیچ کسی نبود از ما حمایت کند.

مقانلو اعلام نمود: فدراسیون تکواندو از گذشته برداشت خوبی داشته و اشتباهات گذشته که به صورت سهوی صورت گرفته بود را دیگر انجام نمی دهد. اگر اتفاقات گذشته تکرار نگردد و فکر نکنیم تنها دریافت کسب سهمیه ملاک است، می توانیم نتیجه خوبی را در توکیو کسب کنیم. همه اتفاقات در زمان ما ظرف یک ماه و نیم رخ داد و بهترین تیم جهان، پرافتخارترین تیم جهان و بهترین نفرات جهان با فاصله کوچکی که خواسته یا ناخواسته رخ داد در المپیک نتیجه نگرفت.

وی اضافه نمود: تصمیم گیری های اشتباه و عدم همدلی که به چشم نمی آمد و بعدها متوجه شدیم چه اتفاقاتی افتاده و همچنین غرور کاذب، باعث شد اتفاق خوبی که باید در المپیک می افتاد تا کتاب خوب آن دوران به طور کامل بسته گردد، رخ ندهد. از 10 برگ آن کتاب، 9 برگش خوب نوشته شد و یک برگ آن خوب نوشته نشد. خشنودم آن یک برگ باعث شد خانواده تکواندو آگاهانه تر به مسئله نگاه و فدراسیون راه و چشم انداز خود را بزرگتر کند. امیدوارم مسائل گذشته دیگر تکرار نگردد و اگر این اتفاقات رخ ندهد در المپیک 2020 توکیو پیروز می شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 380

به "مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت، اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو پیروز می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت، اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو پیروز می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید