مسافران دیزنی ورلد می توانند قفل اتاق های خود را با گوشی هوشمند باز نمایند

به گزارش مجله اندیشه، هتل Disney World به زودی این امکان را برای مهمانانش فراهم خواهد نمود تا آن ها بتوانند از طریق گوشی هوشمند خود قفل در اتاق را باز نمایند.

مسافران دیزنی ورلد می توانند قفل اتاق های خود را با گوشی هوشمند باز نمایند

هتل دیزنی ورلد (Disney World) که یکی از مشهورترین هتل های دنیا است، میخواهد تا بزودی و با به کارگیری یک کلید دیجیتال به عنوان مکمل برنامه My Disney Experience، این امکان را برای مسافرانش فراهم کند که آن ها بتوانند از طریق گوشی هوشمند خود قفل در اتاق را باز نمایند. MagicBands های هتل دیزنی که در حال حاضر به عنوان کلید اتاق های این هتل مورد استفاده قرار می گیرند، همچنان قادر به باز کردن درها خواهند بود، اما هنگامی که ویژگی کلیدی دیجیتال در تمام هتل های مجلل والت دیزنی یکپارچه شد، بازدیدنمایندگان می توانند از تلفن هوشمند خود استفاده نمایند.

این برنامه ابتدا در Wilderness Lodge دیزنی شروع می گردد و پس ازآن به سایر هتل های دیزنی در فلوریدا توسعه می یابد. با استفاده از این کلیدهای تازه مسافران می توانند در طول زمان اقامت خود قفل مراکز تناسب اندام، استخرها، آسانسورها و حتی سالن های ورزشی هتل را باز نمایند.

گذراندن تعطیلات در هتل های دیزنی خود مانند یک رویا است و این قابلیت های تازه نشان دهنده این است که والت دیزنی میخواهد آزاردهنده ترین بخش های سفر را برای ما قابل تحمل کند. با استفاده از سرویس اکسپرس تحویل چمدان دیزنی، مسافران می توانند در هتل محل اقامت شرایط چمدان های خود در فرودگاه را آنالیز نمایند و چند ساعت بعد از لندینگ چمدان های خود را در هتل تحویل بگیرند.

مسافران با استفاده از قابلیت Check-In آنلاین کاملا از مراجعه به پذیرش هتل بی احتیاج خواهند شد و بعد از آماده شدن اتاق یک پیامک دریافت می نمایند. در صورت راه اندازی سرویس کلید دیجیتال، فرآیندهای رسیدن به هتل بیش ازپیش راحت تر خواهد شد. والت دیزنی ورلد همیشه در کوشش بوده است تا به استفاده از فناوری های تازه کار را برای بازدیدنمایندگانش ساده تر کند. با استفاده از سرویس سفارش موبایلی نیز بازدیدنمایندگان دیزلی ورلد می توانند با استفاده از گوشی هوشمند غذاهای موردعلاقه خود را از رستوران پیش خرید نمایند.

نظر شما در خصوص سرویس های تازه دیزلی ورلد چیست؟

منبع: کجارو
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2124

به "مسافران دیزنی ورلد می توانند قفل اتاق های خود را با گوشی هوشمند باز نمایند" امتیاز دهید

1 کاربر به "مسافران دیزنی ورلد می توانند قفل اتاق های خود را با گوشی هوشمند باز نمایند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافران دیزنی ورلد می توانند قفل اتاق های خود را با گوشی هوشمند باز نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید