فیفا به پرسپولیس : 16 مرداد کمیته انضباطی درباره شما تصمیم می گیرد

به گزارش مجله اندیشه، در نامه ارسالی از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس، صراحتا عنوان شده در صورت پرداخت نشدن مطالبات برانکو در موعد مقرر، کمیته انضباطی فیفا علیه پرسپولیس رای صادر خواهد کرد.

فیفا به پرسپولیس : 16 مرداد کمیته انضباطی درباره شما تصمیم می گیرد

به گزارش خبرنگاران، بعد از شکایت برانکو ایوانکوویچ به فیفا، کمیته تعیین شرایط بازیکنان و مربیان فدراسیون جهانی فوتبال، باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به علاوه 5 درصد سود سالانه به برانکو ایوانکوویچ کرد. در نهایت پس از ثبت و تعلیق پرونده در CAS کمیته انضباطی فیفا در نامه ای رسمی پرسپولیس را تهدید کرد که اگر تا 6 آگوست (16 مرداد) مطالبات برانکو را پرداخت نکند، با رای کمیته انضباطی فیفا روبرو خواهد شد.

در این نامه آمده است: ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که موضوع در تاریخ 6 آگوست 2020 (16 مرداد) به یکی از اعضای کمیته انضباطی فیفا ارسال می شود. به همین دلیل، از شما می خواهیم تا ظرف شش روز از ابلاغ این نامه (8جولای)، دبیرخانه کمیته انضباطی فیفا را از مدارک اثبات هرگونه پرداخت مبلغ مطلع و سند پرداختی را در اختیار دبیرخانه کمیته انضباطی فیفا قرار دهید.

در بخش دیگری از نامه فیفا صراحتا ذکر شده است: در صورتی که طرف مذکور در مهلت مقرر نتواند مدارک پرداخت خود را ارائه دهد، کمیته انضباطی فیفا در مورد پرونده تصمیمی خواهد گرفت.

این نامه فیفا که به فدراسیون فوتبال ارسال شده و از این فدراسیون خواسته شده در اختیار باشگاه پرسپولیس هم قرار گیرد، نشان می هد بر خلاف اظهارات مدیران پرسپولیس ، اگر این باشگاه مدارک پرداخت مطالبات برانکو را برای فیفا ارسال نکرده باشد، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال آرایی را علیه پرسپولیس صادر خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1199

به "فیفا به پرسپولیس : 16 مرداد کمیته انضباطی درباره شما تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا به پرسپولیس : 16 مرداد کمیته انضباطی درباره شما تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید