پرسپولیس با حضور این 2 نفر نیازی به این بازیکن نداشت ، امیدوارم یحیی این اشتباه را انجام ندهد

به گزارش مجله اندیشه، پیشکسوت پرسپولیس عقیده دارد، سپاهان باز هم در ادامه لیگ امتیاز از دست خواهد داد.

پرسپولیس با حضور این 2 نفر نیازی به این بازیکن نداشت ، امیدوارم یحیی این اشتباه را انجام ندهد

به گزارش خبرنگاران این روزها لیگ برتر به حساس ترین زمان خود رسیده و سه تیم بالای جدول در کمترین فاصله از یکدیگر قرار دارند. سپاهان با 53 امتیاز در صدرجدول قرار گرفته است و استقلال با همین مقدار امتیاز با تفاضل کمتر در رده دوم قرار گرفته است و پرسپولیس هم با 52 امتیاز سوم است. پرسپولیس در این هفته باید به مصاف مس کرمان برود و استقلال هم در تهران مقابل هوادار قرار می گیرد. سپاهان هم در این هفته مقابل مس رفسنجان قرار می گیرد. به همین مناسبت به سراغ مرتضی فنونی زاده رفتیم و با او درباره شرایط لیگ صحبت کردیم.

پرسپولیس با پیروزی مقابل ملوان و با توجه به شکست سپاهان مقابل تراکتور به کورس قهرمانی برگشت

تیم هایی که مقابل پرسپولیس فوتبال بازی کنند محکوم به باخت هستند. هم مس رفسنجان و هم ملوان فوتبال بازی کردند و متعاقباً با شکست میدان را ترک کردند. از سوی دیگر پرسپولیس هم با توجه به شرایط جدول و برگشت به کورس قهرمانی بازی هجومی را در دستور کار داشت و پیروز شد به هدفش هم برسد.

پرسپولیس جمعه به مصاف مس کرمان می رود و هفته آینده هم باید مقابل استقلال قرار بگیرد

مس در جدول شرایط خوبی ندارد و خطر سقوط این تیم را تهدید می کند. برای همین پرسپولیس در کرمان بازی سختی دارد. اما در مورد دربی هم باید بگویم این بازی شرایط خودش را دارد و اصلاً نباید به جایگاه های دو تیم نگاه کنیم. در دربی های قبل پیش آمده بود که پرسپولیس صدر بود و به استقلال رده پایین باخته بود و یا برعکس آن پرسپولیس مثلاً در رده پنجم بود و در موقعیت ضعیف تر قرار داشت اما استقلال صدرنشین را بردیم. برای همین در مورد این بازی نمی شود حرف خاصی زد فقط مهم بحث روحی روانی مطرح است.

این بازی می تواند تا حدی در مشخص تیم قهرمان موثر باشد.

با توجه به شرایط جدول و رقابت تنگاتنگی که بین سپاهان، پرسپولیس و استقلال وجود دارد مطمئنا برنده این بازی گامی بلندی برای قهرمانی بر خواهد داشت و درواقع دربی بازی 6 امتیازی خواهد بود. البته بازی آن روز سپاهان و یا بازی این تیم قبل دربی هم مهم است.

پرسپولیس در حالی مقابل مس قرار می گیرد که 10 بازیکن 3 اخطاره دارد و احتمال دارد با چند بازیکن محروم به دربی برسد

پرسپولیس متأسفانه 10 بازیکن 3 اخطاره و در آستانه محرومیت دارد و همین کار یحیی را در کرمان سخت تر خواهد کرد. امیدوارم یحیی احتیاط کامل را در دستور کار نداشته باشد و از سوی دیگر بازیکن اخطاری را توجیه کند که مقابل مس طوری بازی کنند که بازی مقابل استقلال را از دست ندهند. این را هم باید در نظر داشته باشند برای قهرمانی به برد احتیاج دارند و باید از کرمان با 3 امتیاز به تهران برگردند.

به نظر شما سپاهان چقدر شانس قهرمانی دارد؟

سپاهان تیم خوبی است اما این تیم هم نقاط ضعفی دارد. بازی با تراکتور نشان داد این تیم هم می تواند شکست بخورد. من عقیده دارم سپاهان بازهم امتیاز از دست می دهد و قهرمان در روز آخر مشخص خواهد شد.

در بازی پرسپولیس مقابل ملوان پریرا مهاجم تازه بالاخره پایش به گلزنی باز شد

بله بالاخره مهاجم 50 میلیاردی گل زد. آن هم گلی که در سالم بودنش شک و تردید وجود دارد. من از همان روز گفتم وقتی آل کثیر هست. عبدی به روزهای خوب برگشته و سیامک نعمتی و یا امیری قابلیت بازی در خط حمله رادارند چرا باید مهاجم به این گرانی می خریدند؟ یک زمانی شما مهاجم گران قیمت خوب می خرید مثل لوکادیا که هر بازی یک یا دو گل می زند اما این مهاجم بعد از 6 الی 7 بازی یک گل زده و دیگر هیچ فایده ای نداشته است. البته او روی هوا مسلط نشان داده اما اگر یک مدافع سمج کنارش بگذارند راحت می تواند او را ببندد. این را هم اضافه کنم اگر به عنوان بازیکن جانشین به زمین بیاید احتمالا بهتر کار خواهد کرد. امیدوارم در 5 بازی باقیمانده آن قدر مؤثر باشد که به قهرمانی پرسپولیس کمک کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2260

به "پرسپولیس با حضور این 2 نفر نیازی به این بازیکن نداشت ، امیدوارم یحیی این اشتباه را انجام ندهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس با حضور این 2 نفر نیازی به این بازیکن نداشت ، امیدوارم یحیی این اشتباه را انجام ندهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید