رییس هیات کشتی خوزستان: سرپرست تیم آلیش تمام حقایق را نگفت

به گزارش مجله اندیشه، خبرنگاران/خوزستان در حالی که بعضی از اعضای تیم کشتی آلیش خوزستان به نوعی عنوان نموده بودند که هیات استان تلاشی برای اعزام تیم به رقابت های کشوری نداشت، رییس هیات کشتی خوزستان می گوید قضیه برخلاف آن چیزی است که ورزشکار این رشته در فضای مجازی و سرپرست تیم، عنوان نموده اند.

رییس هیات کشتی خوزستان: سرپرست تیم آلیش تمام حقایق را نگفت

احمد عبدالخانی در گفت و گو با خبرنگاران، در واکنش به مصاحبه سرپرست تیم کشتی آلیش خوزستان که عنوان نموده بود، به دلیل این که پول برای اعزام تیم به رقابت های کشوری از سوی هیات تامین نشد، تیم نیز به مسابقات اعزام نشد، اظهارکرد: تمام آن چه آقای رحیمی (رییس هیات کشتی باغملک) به عنوان سرپرست تیم عنوان نموده بود، برخلاف آن چه است که بین من و او جهت اعزام تیم، رخ داد و او تمام حقایق را نگفت. ضمن این که با اصرار خود آقای رحیمی او را به عنوان سرپرست انتخاب کردم.

وی اعلام کرد: بنده در مدت زمان کوتاهی که به عنوان رییس هیات کشتی خوزستان انتخاب شده ام، در قبال هیچ اعزامی کوتاهی نداشته ام و همان طور که می دانید، کشتی رشته ای پُر اعزام است و ما نیز بر مسئولیت خود نسبت به جامعه کشتی خوزستان واقف هستیم و به همین دلیل تمام اعزام ها به صورت تمام و کمال اجرا شده اند.

رییس هیات کشتی خوزستان با گله مندی از سرپرست تیم، گفت: من تا به امروز برای تمام اعزام ها هزینه نموده ام آیا پرداخت 2 تا 3 میلیون تومان به اعضای تیم برای اعزام به سرخس، هزینه زیادی بود که بنده از عهده آن بر نیایم؟ آقای رحیمی متاسفانه موضوع اعزام نشدن تیم را به درستی عنوان نکرد و قضیه به صورتی گفته شد که کوتاهی از جانب هیات بود، در حالی که او در صحبت هایش پیش از اعزام تناقض داشت.

وی مطرح کرد: شرایط برای اعزام تیم فراهم شد و حتی آقای رحیمی به من گفت که یاری هزینه ای در ازای نفرات اعزامی که در مجموع پنج نفر بودند، در اختیار او قرار دهم تا با خودروی شخصی به مسابقات بروند و حتی گفت که بخش دیگری از هزینه را به وسیله شورای شهر باغملک تامین می نماید. من نیز پذیرفتم ولی بعد رحیمی یک روز مانده به آغاز مسابقات مطرح کرد که خودروی او خراب شده است و بعد هم هر چه با او تماس گرفتم تا حتی خودروی خود را به او بدهم تا به سرخس بروند، جواب من را نداد، هر چند که واقعا دیگر برای اعزام دیر شده بود. حتی آقای رحیمی بعد در پیامی به من گفت حاجی سلام، به حضرت عباس تا دقیقه 90 آماده حرکت بودیم که فقط راننده برود و لِنت ماشین را عوض کند و بیاید که حرکت کنیم که منصرف شد و دست ما را در حنا گذاشت و الان با این اوضاع راننده و بی ماشین، رفتن ما کنسل شد. حالا خودتان هر تصمیمی گرفتید. من نمی دانم حالا چرا آقای رحیمی می گوید هیات پول نداد، در حالی که قرار ما بر اعزام بود و خود او دائما در گفت و گوهایی که داشتیم، حرف هایش را تغییر می داد که شاید باید به همین قدر از گفته ها بسنده کنم.

عبدالخانی تاکید نمود: من از هیچ تلاشی برای کشتی خوزستان دریغ نخواهم کرد و هر آن چه در حیطه اختیارات بنده باشد را با همفکری اعضای هیات و پیشکسوتان این رشته به خوبی انجام خواهم داد تا کشتی خوزستان شاهد روزهای بهتری باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1701

به "رییس هیات کشتی خوزستان: سرپرست تیم آلیش تمام حقایق را نگفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس هیات کشتی خوزستان: سرپرست تیم آلیش تمام حقایق را نگفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید