رونمایی از کتاب عکس ایران در نمایشگاه کتاب چین

به گزارش مجله اندیشه، مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران که به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین شرکت و از کتاب عکس ایران رونمایی کرد.

رونمایی از کتاب عکس ایران در نمایشگاه کتاب چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، درچهارمین روز از نمایشگاه کتاب چین مراسم رونمایی از کتاب عکس ایران که به همت مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پکن به چاپ رسیده است رونمایی شد.

این برنامه با حضور شیا گوان لو، معاون بین الملل نمایشگاه کتاب چین، علی لی گرن، هنرمند و نقاش مسلمان چینی، عادل هانی، معاون رایزنی فرهنگی و جمعی از ایرانیان مقیم پکن و بازدید کنندگان از نمایشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه نماینده مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران درباره فرهنگ، هنر و تمدن ایران و درخصوص عکس های استفاده شده و محتوای کتاب توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه این مراسم علی لی گرن، هنرمند و نقاش مسلمان چین توضیحاتی درباره شسفرش به ایران ارائه و گفت: کشور ایران دارای فرهنگ و تمدن غنی است، معرفی جاذبه های فرهنگی و گردشگری ایران به دنیا از نظر من بسیار مهم است، معرفی فرهنگ و تمدن ایران را نمی توان در یک کتاب گنجاند، ولی این کتاب نمونه ای کامل و گویا از تمام نقاط ایران است و تصاویر به کار رفته در آن نشان می دهد که کشور ایران به همه ادیان احترام می گذارد.

بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین که از تاریخ 4 شهریور ماه در شهر پکن برپا شده بود، امروز به کار خود خاتمه می دهد. موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشرجمهوری اسلامی ایران با 300 عنوان کتاب عنوان کتاب در حوزه های دین، تاریخ، کودک و نوجوان، هنر و گردشگری به زبان های فارسی، چینی و انگلیسی در این دوره از نمایشگاه شرکت کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 623

به "رونمایی از کتاب عکس ایران در نمایشگاه کتاب چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب عکس ایران در نمایشگاه کتاب چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید