انتشار اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا پیگرد قانونی دارد

به گزارش مجله اندیشه، خبرنگاران : مشاور شهردار تهران گفت: کد ملی همکارانی که در شهرداری تهران واکسن تزریق کرده اند در سایت شفاف بارگذاری شد ولی انتشار اسامی پیگرد قانونی دارد.

انتشار اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا پیگرد قانونی دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، غلامحسین محمدی، سخنگوی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود توئیتر گفت: اسامی همکارانی که در شهرداری تهران واکسن تزریق کرده اند در سایت شفاف بارگذاری شد و مرتبا تکمیل می شود.

وی افزود: بررسی گزارشات فرآیند واکسیناسیون برای شناسایی تخلفات احتمالی همچنان ادامه دارد و تصمیمات لازم به تناسب اخذ می شود.

البته دقایقی بعد محمدی در توئیت دیگری اعلام کرد: باتوجه به نظریه وزارت بهداشت هرگونه افشای نام دریافت کنندگان خدمات بهداشتی-درمانی بدون کسب اجازه از افراد موجب اعتراض و پیگرد قانونی است. لذا در این فهرست اطلاعات نام و نام خانوادگی افراد ذکر نشده است و تنها کد ملی درج شده است.

به گزارش فارس، موضوع واکسن خواری از اواخر هفته گذشته در برخی مناطق شهرداری تهران مطرح شد که این موضوع واکنش های مختلفی به همراه داشت و اعضای شورای شهر هم خواستار انتشار اسامی افرادی که در شهرداری تهران واکسن تزریق کرده اند در سایت شفاف شدند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1652

به "انتشار اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا پیگرد قانونی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا پیگرد قانونی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید