همسرکشی با فانوس

به گزارش مجله اندیشه، تهران (پانا) - مرد جوان که مدعی بود همسرش به طرز مرموزی ناپدید شده، پس از 3 ماه به قتل همسرش و مخفی کردن جسد اعتراف کرد.

همسرکشی با فانوس

به گزارش ایران، گزارش ناپدید شدن زن جوان، در آخرین روزهای تابستان به پلیس اعلام شد. کیوان، همسر زن جوان که این موضوع را به پلیس گزارش کرده بود در تحقیقات گفت: ساکن روستایی در اطراف امامزاده داوود هستیم، دیشب با همسرم به باغمان که در اطراف روستا است رفتیم تا میوه های باغ را بچینیم و درخت ها را آب بدهیم. بین راه با همسرم دعوایم شد و او قهر کرد. آن شب من برای آبیاری رفتم و زمانی که برگشتم از همسرم فرنگیس خبری نبود. کیف و وسایل همسرم داخل اتاقک باغ بود ولی از خودش خبری نبود. با خودم گفتم احتمالاً باز قهر کرده و به خانه رفته است. شب همان جا ماندم و صبح به خانه برگشتم.

او ادامه داد: صبح که به خانه برگشتم شیشه های خانه و خودروی دامادمان شکسته بود و احتمال دادم همسرم این کار را انجام داده باشد. چرا که همسرم از زمانی که پسرمان فوت کرد دچار افسردگی شد. ما یک پسر 14 ساله داشتیم که 130 کیلو وزن داشت. دو سال قبل به خاطر همین اضافه وزن پسرم فوت کرد. مرگ پسرم ضربه روحی سنگینی به همسرم زد و همین مسأله باعث بیماری روحی او شد و تحت درمان قرار گرفت اما متوجه شدم دو ماهی بود که داروهایش را مصرف نمی کرد. به تازگی نیز متوجه شده ام که او 200 گرم طلا به دامادمان قرض داده است که از دامادمان چند روز قبل شکایت کردم.

با شکایت مرد جوان تحقیقات برای یافتن فرنگیس آغاز شد اما سرنخ هایی در بررسی ها به دست آمد که نشان می داد او در ناپدید شدن همسرش نقش دارد. بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، بازداشت شد.

در حالی که کیوان همچنان منکر جنایت بود، زمانی که با مدارک پلیسی و قضایی روبرو شد به ناچار به قتل همسرش اعتراف کرد. او مدعی شد که جسد همسرش را در یک گودال در نزدیکی باغ انداخته است.

با اعتراف مرد جوان، بازپرس احسان زمانی دستور اعزام تیم جنایی به محل برای کشف جسد فرنگیس را صادر کرد.

گفت و گو با متهم

چه شد که همسرت را به قتل رساندی؟

این اتفاق ناخواسته بود و به شدت پشیمانم. در تمام این مدت یک خواب راحت نداشتم و صحنه جنایت را نتوانستم فراموش کنم. همسرم چندین بار به خوابم آمده و من نمی دانم با این عذاب وجدان چه کنم. برای چیدن میوه به همراه فرنگیس به باغ رفتیم که دعوایمان شد. از وقتی که بچه مان مرده بود دچار افسردگی شده بود و حتی من چندین بار به او گفتم که ما هنوز جوان هستیم و می توانیم بچه دار شویم، اما او می گفت بچه نمی خواهد. نمی توانست بچه اش را فراموش کند. می گفت دیگر حالش خوب نمی شود و نمی تواند خاطرات بچه را از یاد ببرد.

اختلاف تان سر این موضوع بود؟

و اینکه به او گفتم چرا به من نگفتی که به دامادمان پول دادی و این ماجرا را از من پنهان کردی. سر این دو موضوع بود که با هم دعوایمان شد.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

فرنگیس عصبانی شد و باغ را ترک کرد. به دنبالش رفتم عصبانی شده بودم، آنجا چون منطقه صعب العبور و کوهستانی است، نور کافی ندارد و من فانوس همراهم داشتم. با فانوسی که دستم بود چند بار به سر فرنگیس زدم که او خونین روی زمین افتاد. بعد دیدم نفس نمی کشد.

با جسد چه کردی؟

در نزدیکی جسد همسرم، یک پوست گوسفند افتاده بود، جسد را داخل پوست گوسفند گذاشتم و در گودالی در همان نزدیکی انداخته و رویش خاک ریختم. بعد هم ناپدید شدن او را گزارش کردم و با صحنه سازی سعی کردم نشان دهم که او از خانه رفته است. می ترسیدم دستگیر شوم.

طلاهایی که به دامادتان داده بود چه شد؟

او در تحقیقات می گوید که طلایی از همسرم نگرفته است، بلکه همسرم مقداری پول داشته که می خواسته طلا بخرد. دامادم یک طلافروشی را به او معرفی می کند. فرنگیس پول را به طلافروش داده اما با توجه به اینکه طلا گران شده بود طلافروش از دادن طلاها خودداری می کند. همسرم هم به سراغ دامادم می رود و او را مقصر این ماجرا دانسته و مدعی می شود که تو باید طلاها را به من بدهی.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1404

به "همسرکشی با فانوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسرکشی با فانوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید