معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد

شهردار منطقه18 برنامه ریزی عملیاتی برای برطرف معضلات بخش حریم را ضروری دانست و گفت: این معضلات با داشتن نگاه سطحی برطرف نمی گردد.

معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد

سیدمحمد فیاض با بیان اینکه صیانت از بخش حریم و جلوگیری از ساختوساز غیرمجاز در آن در اولویت برنامههای منطقه18 واقع شده است و برای اجرای مطلوب آن به تعامل با مسئولان شهرهای اطراف احتیاج داریم، تأکید کرد: وحدت رویه در انجام کارها و همچنین داشتن همکاری برای ارتقای سطح کمی و کیفی زندگی شهروندان ساکن در این بخش حریم از انتظارات شهردار تهران بوده و در نشستهای شورای مدیران، همیشه خواهان توجه به این اصول هستند و همیشه تأکید دارند که مدیریت شهری در این بخش با هیچ فرد یا مرجعی وارد معامله نخواهد شد.

وی ادامه داد: مدیریت شهری منطقه همیشه حامی منافع شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر بوده و مدیران آن باید اعتقاد داشته باشند که این مقوله با پشت میزنشینی محقق نمی گردد.

فیاض با اشاره به برگزاری نشستهای شورای معاونان منطقه در نواحی به ویژه بخش حریم اعلام کرد: شهرداران نواحی به عنوان نوک پیکان عملکرد مدیریت شهری در دل محله ها باید فعالیت پشت میزنشینی را رها و به طور مستقیم با شهروندان ارتباط برقرار نمایند. به شخصه اعتقاد دارم اگر این رویه در پایتخت تسری یابد، بخش اعظمی از معضلات کاسته و میزان رضایتمندی شهروندان افزایش خواهد یافت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1398 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 332

به "معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید