هدایت گوگل برای پختن پیتزا: چسب غیرسمی اضافه کنید

به گزارش مجله اندیشه، گوگل به علت ارائه پاسخ های اشتباه و عجیب هوش مصنوعی، عملکرد آن را در نتایج جست وجو محدود کرد.

هدایت گوگل برای پختن پیتزا: چسب غیرسمی اضافه کنید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، لیز رید، رئیس بخش جست وجوی گوگل، می گوید که بخش پاسخ های هوش مصنوعی AI Overview در نتایج جست وجو پاسخ هایی عجیب، نادرست یا غیر مفید را ارائه نموده است.

گوگل با انتشار بیانیه ای، ضمن ارائه یک سری توضیحات در مورد پاسخ های عجیب هوش مصنوعی گفت که تدابیری اجرا نموده است که باعث می گردد AI Overviews نتایج دقیق تری ارائه دهد.

در بیانیه آمده است که پاسخ های نادرست و اغراق آمیز هوش مصنوعی به این علت ارائه شده است که وب سایتی محتوای طنزآمیز در مورد یک موضوع منتشر نموده بود: قبل از وایرال شدن اسکرین شات ها، عملاً هیچ کس از گوگل این سؤال را که باید چه تعداد سنگ بخورم، نپرسیده بود. بنابراین هوش مصنوعی گوگل به آن وب سایت داده است.

بر اساس گفته گوگل، هوش مصنوعی به کاربران توصیه نموده بود که برای جدانشدن خمیر پیتزا از چسب استفاده نمایند. این توصیه بر اساس محتوای برگرفته شده از یک انجمن بود. او گفت که انجمن ها معمولاً اطلاعات اصیل و دست اول ارائه می دهند، اما می توانند توصیه های نامناسب نیز ارائه نمایند.

گوگل می گوید ضمن اعمال بعضی محدودیت ها، تغییراتی در هوش مصنوعی خود ایجاد نموده تا بتواند محتوای هجو یا طنزآمیز را از محتوای درست و واقعی تشخیص دهد. گوگل نمایش پاسخ های هوش مصنوعی برای جست وجوهای پزشکی و سلامت را کاملاً لغو نموده است.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 خرداد 1403 بروزرسانی: 11 خرداد 1403 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2338

به "هدایت گوگل برای پختن پیتزا: چسب غیرسمی اضافه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایت گوگل برای پختن پیتزا: چسب غیرسمی اضافه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید