تعویق احتمالی دیدار های پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا

به گزارش مجله اندیشه، کنفدراسیون بسکتبال آسیا بررسی زمان دیدار های پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا و تعویق احتمالی آن ها را در دستور کار قرار داده است.

تعویق احتمالی دیدار های پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، برگزاری رقابت های انتخابی بسکتبال برای تعیین 16 تیم شرکت کننده در مسابقات 2021 کاپ آسیا از سال گذشته آغاز شد.

تیم ملی بسکتبال ایران که در گروه E این رقابت ها با تیم های عربستان، قطر و سوریه همگروه است، اسفندماه سال گذشته در پنجره نخست انتخابی و در رقابت با قطر و عراق به رجحان دست یافت. هر دو دیدار به میزبانی ایران و در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار است دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا سال جاری برگزار شود اما کنفدراسیون بسکتبال آسیا از تعویق احتمالی زمان دیدارهای این دو پنجره خبر داده است.

به گفته رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، فیبا آسیا دو روز پیش در ایمیلی به کشورهای شرکت کننده در انتخابی کاپ آسیا و از جمله ایران، اعلام کرده که به خاطر بحران کرونا زمان برگزاری دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا بررسی و احتمالا تاریخ های جدیدی برای آنها تعیین خواهد شد.

بر اساس برنامه اولیه، دو دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا آذرماه و برابر عربستان و سوریه برگزار می شود. ملی پوشان کشورمان 7 آذرماه (27 نوامبر) در تهران به مصاف تیم ملی عربستان می فرایند و 10 آذرماه (30 نوامبر) هم در سوریه با تیم ملی این کشور دیدار می کنند.

همچنین در چارچوب پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا، تیم ملی ایران 30 بهمن (18 فوریه) میزبان قطر خواهد بود و 3 اسفندماه (21 فوریه) هم در عربستان به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1051

به "تعویق احتمالی دیدار های پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق احتمالی دیدار های پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید