ترامپ دموکراتهای کنگره را متهم کرد

به گزارش مجله اندیشه، دونالد ترامپ دموکراتهای کنگره آمریکا را متهم به راه انداختن یک عملیات تعقیب موهومات دیگر علیه او به بهانه گفت وگوی تلفنی اش در ماه ژوئیه با رئیس جمهور جدید اوکراین و کوشش برای محافظت از جو بایدن در پرونده اعمال نفوذ او بر دولت اوکراین به منظور پیشبرد منافع پسرش در این کشور کرد.

ترامپ دموکراتهای کنگره را متهم کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در چند توئیت به گزارشهای اخیر رسانه ها در خصوص شکایت یک عضو جامعه اطلاعاتی آمریکا از او به دلیل وجود محتوای نگران نماینده در گفت وگوی تلفنی ماه ژوئیه وی با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین و همچنین گزارش در خصوص اینکه او در این گفت وگوی تلفنی از رئیس جمهور اوکراین خواهان تحقیق درباره اتهامات فساد هانتر بایدن، پسر دوم جو بایدن در فعالیتهایش در خاک این کشور شده، واکنش نشان داد.

به نوشته پایگاه هیل، دونالد ترامپ در این توئیتهایش دموکراتها را متهم به راه انداختن یک عملیات شکار موهومات جدید علیه خود و همچنین کوشش برای محافظت از بایدن و پسرش در برابر هر گونه تحقیقات به وسیله جنجال آفرینی درباره این گفت وگوی تلفنی او با رئیس جمهور اوکراین کرد.

او در یکی از این توئیتهایش نوشت: حالا که دموکراتها و رسانه های اخبار دروغ در هر یک از دیگر دسیسه های شکار موهوماتشان به در بسته خورده اند، دوباره می خواهند یک عملیات جدید دیگر را که مثل بقیه آنها خنده دار است و میتوانید آن را عملیات شکار موهومات در اوکراین بخوانید به راه بیندازند و همزمان هم می خواهند از جو بایدن خوابالو محافظت نمایند ولی باز هم شکست خواهند خورد!

ترامپ پیش از این نیز در اظهاراتی گفت، موضوع مکالمه او با رئیس جمهور اوکراین اهمیتی ندارد و گفت وگوهای او با رهبران کشورهای دنیا همیشه مناسب هستند.

او گفته است: مهم نیست که من در این گفت وگو درباره چه چیزی بحث کردم. اما به شما می گویم که یک نفر باید درباره حرفهای جو بایدن تحقیق کند.

ترامپ در توئیتهای دیگرش تاکید نمود، بحثهای او با ولودیمیر زلنسکی کاملا خوب و عادی بوده اند.

ترامپ رسانه های خبری مطرح در آمریکا را متهم به خودداری از پوشش خبری روابط بایدن با دولت سابق اوکراین و کوششهای او برای وادار کردن مقامهای این کشور در سال 2016 به اخراج یک دادستان ارشد در راستای پیشبرد منافع یک شرکت متعلق به پسر جو بایدن کرد.

او نوشت: رسانه های اخبار دروغ و شریکشان یعنی حزب دموکرات، می خواهند تا جایی که میتوانند به موضوع درخواست جو بایدن از دولت اوکراین برای اخراج دادستانی که درباره پسر او تحقیق می نموده و تهدید این دولت به عدم دریافت یک حجم بالای پول از آمریکا در صورت عمل نکردن به این درخواست نزدیک نشوند بنا بر این می آیند و درباره من و گفت وگوی کاملا خوب و عادی ام با رئیس جمهور جدید اوکراین داستان سر هم می نمایند.

او در ادامه گفت: دراین گفت وگو هیچ چیزی که اشکالی به آن وارد باشد گفته نشد. اما از طرف دیگر موضوع آن درخواست جو بایدن یک فاجعه کامل و تمام عیار است. رسانه های اخبار دروغ این حقیقت را می دانند اما نمی خواهند درباره آن گزارش دهند! ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 399

به "ترامپ دموکراتهای کنگره را متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ دموکراتهای کنگره را متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید