آلودگی ورزش کشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می گردد

به گزارش مجله اندیشه، به گزارش خبرنگاران، اردشیر مطهری صبح پنج شنبه در آئین افتتاح یک طرح ورزشی در گرمسار به مناسبت هفته دولت، با بیان اینکه ورزش را نباید سیاسی کرد، تاکید داشت: اگر ورزش را سیاسی کنیم در آن توسعه ای نخواهیم دید زیرا امور به دست نا اهلان می افتد.

آلودگی ورزش کشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می گردد

وی با بیان اینکه ورزش و امکانات آن باید به دست افراد متخصص و اهل فن باشد نه انسان های سیاسی، اضافه کرد: معنایی ندارد که مدیر یک مجموعه و هیئت ورزشی معاون فرماندار، معاون ورزش و جوانان، رئیس حراست ادارات، نمایندگان مجلس و… باشند لذا این امر سبب می گردد تا ورزش توسعه نیابد.

عضو خانه ملت با بیان اینکه اگر ورزش دست اهل خود باشد می توانیم شاهد رشد در آن باشیم، بیان نمود: معتقدیم که اگر ورزش در دست اهل آن نباشد هر آنچه اعتبارات، امکانات و تجهیزات هم داشته باشیم نمی توانیم از آن استفاده کنیم و از دست مان می رود.

مطهری با بیان اینکه نگاه ورزش و جوانان باید به حوزه ورزش تخصصی باشد، بیان نمود: اگر ورزش را از دست افراد نا اهل و سیاسی ها در بیاوریم پیروز خواهیم شد.

وی در دومین بخش از سخنان خود، اضافه کرد: یکی از مطالباتی که مردم گرمسار دارند، سالن تیراندازی است که این پروژه پیشرفت خوب فیزیکی دارد اما تکمیل آن نیازمند پیگیری هایی در مرکز استان و مرکز کشور است که امیدواریم این موضوع به زودی به اتمام برسد.

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه زمین چمن گرمسار و همچنین مجموعه اداره جدید ورزش و جوانان این شهرستان در زمره دیگر پروژه هایی است که می بایست نگاه ویژه ای در سطح استانی و کشوری به آن داشته باشیم تا جوانان ما بتوانند از آن بهره بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1230

به "آلودگی ورزش کشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلودگی ورزش کشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید