مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

به گزارش مجله اندیشه، باغ وحش را با فعالیتها و منابعی که یادگیری را برای بچه ها سرگرم کننده و راحت تر کرده است، ببینید و سرگرم شوید. افراد جوانتر را میتوانید در مدرسه آنلاین باغ وحش ثبت نام کنید ، در گردش های مجازی میتوانید در حالی که در خانه خود با لباس راحتی نشسته اید، به سادگی در باغ وحش بگردید.

مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

با نقشه جدید این باغ وحش میتوانید بازدید خود را برنامه ریزی کنید. مسیرهای یک طرفه در سراسر باغ وحش به شما این امکان را می دهد بسیاری از حیوانات مورد علاقه خود را با فاصله فیزیکی مناسب، مشاهده کنید. هنگام برنامه ریزی بازدید خود، در وب سایت باغ وحش تورنتو ، در مورد اقدامات ایمنی بیشتر بخوانید.

بیشتر باغ وحش در فضای باز است ، اما محوطه های سرپوشیده هم دارد. این فضاهای سرپوشیده شامل بخش جنگل بارانی آفریقا ، استرالیا ، هندو مالایا ، خانه زرافه ، گبفت شاپ ، بحش عضویت ، سرویس بهداشتی و رستوران است.

همچنین می توانید با بازدید از باغ وحش، Scenic Safari (سافاری) هم رزرو کنید. در مسیرهای مخصوصی که چشم انداز ویژه ای دارد میتوانید از حیوانات بازدید کنید، اینها مسیرهایی است که برای بازدید کننده ها بسته است. میتوانید در سافاری بنشینید و به راحتی از باغ وحش بازدید کنید و درباره حیوانات بیاموزید.

منبع مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1940

به "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید