شکست مذاکرات پورشه و ردبول

به گزارش مجله اندیشه، پورشه می گوید که با وجود شکست مذاکراتش با تیم ردبول، این کارخانه همچنان در پی فرصتی برای شرکت در مسابقات فرمول یک است. ردبول و پورشه هفته گذشته اعلام کردند که بر سر نحوه همکاری با یکدیگر به توافق نرسیده و به مصاحبه ادامه نخواهند داد.

شکست مذاکرات پورشه و ردبول

رسانه ها از قول منابعی که در جریان گفتگوی دو طرف بودند گزارش داده اند که پورشه می خواست پنجاه درصد تیم ردبول و پنجاه درصد شرکتی که ردبول برای ساخت موتور تاسیس نموده را بخرد، اما ردبول این پیشنهاد را رد کرد.

خبرگزاری بلومبرگ هم گزارش نموده بود که دو طرف درباره مقدار همکاری پورشه با تیم آلفاتوری، تیم دیگر شرکت ردبول در فرمول یک اختلاف داشتند. بعلاوه دو طرف می خواستند نقش اصلی را در انتخاب راننده برای تیم داشته باشند.

قوانین ساخت موتور برای ماشین های مسابقات فرمول یک از سال 2026 تغییر می نماید. این موتورها قرار است با ترکیبی از الکتریسیته و سوخت های غیرفسیلی نیرو بگیرد. آئودی و پورشه، دو عضو گروه خودروسازی فولکس واگن می خواهند همزمان با اجرای قوانین نو به مسابقات وارد شوند.

آئودی به تازگی اعلام نموده که با یکی از تیم های فرمول یک به توافق رسیده و به زودی نام این تیم اعلام خواهد شد. پورشه هنوز می تواند با یکی دیگر از تیم های حاضر در مسابقات به توافق برسد، اما راه ورود این کارخانه به فرمول یک سخت تر شده است.

منبع: فوت و فن / bbc.com
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 2168

به "شکست مذاکرات پورشه و ردبول" امتیاز دهید

1 کاربر به "شکست مذاکرات پورشه و ردبول" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست مذاکرات پورشه و ردبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید