گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شیرمحمدی: در بازی های پاراآسیایی اندونزی تجربه جدیدی کسب می کنم

به گزارش مجله اندیشه، ملی پوش باسابقه پاراتیراندازی با کمان ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی به دنبال کسب تجربه ای جدید است.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شیرمحمدی: در بازی های پاراآسیایی اندونزی تجربه جدیدی کسب می کنم

از سفر با تور پاییز 99 پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، راضیه شیرمحمدی که سال ها در بخش ریکرو فعالیت می کرد در بازی های پاراآسیایی این دوره در بخش کامپوند رقابت خواهد نمود. وی در مورد هدف خود در این دوره از بازی ها گفت: هدفم در این بازی ها ارائه بهترین عملکردم است، چون بعد از 12 سال فعالیت در بخش ریکرو، از حدود یک سال و نیم گذشته در رشته کامپوند فعالیت می کنم و امیدوارم در این بخش نیز بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی اضافه کرد: هر کدام از این رشته ها سختی های خود را دارد، اما کسی که می خواهد در رشته کامپوند فعالیت کند بهتر است که ابتدا تجربه فعالیت در بخش ریکرو را داشته باشد.

ملی پوش پاراتیراندازی باکمان اضافه کرد: با شرایطی که به آن اشاره کردم، خوشبختانه عقب نیستم و امیدوارم در این بازی ها نیز بتوانم از تجربیاتم در بخش ریکرو استفاده نموده و در رقابت های کامپوند بازی های پاراآسیایی بهترین عملکرد را داشته باشم.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 662

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شیرمحمدی: در بازی های پاراآسیایی اندونزی تجربه جدیدی کسب می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شیرمحمدی: در بازی های پاراآسیایی اندونزی تجربه جدیدی کسب می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید