گزارش جالب المیادین درآستانه انتخابات، از اهتزاز پرچم ایران در سراسر تهران

به گزارش مجله اندیشه، یک شبکه خبری لبنانی که بعد از تحولات سالروز انقلاب اسلامی در حال پوشش اخبار انتخابات مجلس است، در گزارشی به پرچم ایران و نصب تعداد زیادی از آن در سراسر پایتخت پرداخت.

گزارش جالب المیادین درآستانه انتخابات، از اهتزاز پرچم ایران در سراسر تهران

به گزارش گروه بین الملل مجله اندیشه، پرچم های به اهتزاز در آمده در تهران، توجه شبکه خبری المیادین لبنان را که این روزها به دلیل سالروز انقلاب اسلامی و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، از استودیو تهران در حال پوشش ویژه تحولات ایران است، به خود جلب کرد.

بیسان طرّاف خبرنگار اعزامی المیادین در گزارشی گفت، اینجا، تهران، هر چقدر هم نظرات، رویکردها، احزاب و گروه ها متعدد و مختلف باشند، رویکردشان یکی است، همانطور که پرچم شان یکی است.

طرّاف گفت: این پرچم سه رنگ سرخ و سفید و سبز که واژه الله در مرکز آن قرار گرفته، تاریخ چهل ساله جمهوری اسلامی ایران را حکایت می کند که هدفش همیشه ایجاد وحدت بوده است.

خبرنگار المیادین اضافه کرد: در پایتخت هر کجا و به هر سو که بروید، پرچم های سه رنگ ایران را برافراشته می بینید. رنگ سبز پرچم نماد سرزندگی و سرسبزی سرزمین ایران و وجود حیات و زندگی در آن است. رنگ سفید نماد صلح و رنگ سرخ آن همیشه نماد شهدایی است که خونشان را در راه ایران دادند.

گزارش المیادین از سطح شهر تهران

خبرنگار المیادین به یکی از کارگاه های تولید و چاپ پرچم ایران رفت و توضیح داد که پرچم، برای آماده شدن مراحل متعددی را پشت سر می گذارد. امیر طالبیان صاحب یکی از کارگاه هایی که به تولید پرچم ایران مشغول است به المیادین گفت، پرچم های فوق العاده بزرگی که در سطح شهر می بینید، تولید ماست. ما به این کار خود افتخار می کنیم. پرچم ایران نماد مشترک همه ایرانی ها با همه تفاوت هایشان است.

گزارشگر المیادین در خاتمه با اشاره به وجود برخی پرچم های مناسبتی دیگر در کنار پرچم ایران گفت، هر چقدر هم که مناسبات بیشتر شود و پرچم هایی دیگر نصب شود، باز هم وجه مشترک همه ایرانیان، پرچم ایران است؛ نمادی که وابستگی مشترک ایرانیان را به آنان یادآوری می کند؛ وابستگی به میهنی که در مقابل همه چالش ها، با وحدت تقویت خواهد شد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 799

به "گزارش جالب المیادین درآستانه انتخابات، از اهتزاز پرچم ایران در سراسر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش جالب المیادین درآستانه انتخابات، از اهتزاز پرچم ایران در سراسر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید