چالش پیش روی ویلموتس و شاگردانش، عیار تیم ملی ایران مشخص می شود

به گزارش مجله اندیشه، بدون آن که بخواهیم پیروزی ارزشمند تیم ملی ایران مقابل هنگک کنگ در کشور هنگ کنگ و پیروزی پر گل و جذاب ملی پوشان مقابل کامبوج را کم ارزش جلوه دهیم، باید گفت دیدار ایران و کامبوج را می توان آخرین بازی ساده برای ویلموتس با تیم ملی ایران فرض کرد.

چالش پیش روی ویلموتس و شاگردانش، عیار تیم ملی ایران مشخص می شود

مارک ویلموتس قبل از آغاز بازیهای رسمی اش با تیم ایران، در دو بازی تدارکاتی مقابل سوریه و کره جنوبی به میدان رفت که یک پیروزی و یک مساوی حاصل آن دو بازی بود. وی سپس برای اولین بار برابر تیم نه چندان مطرح آسیایی هنگ کنگ در یک دیدار رسمی به میدان رفت که توانست در این بازی میزبانش را با 2 گل شکست دهد.

ملی پوشان کشورمان روز گذشته نیز در دیداری نه چندان سخت میهمان شان تیم ملی کامبوج را با 14 گل بدرقه کردند تا یکی از شیرین ترین و دلچسب ترین پیروزی های ایران شکل بگیرد.

تیم ملی کشورمان که حالا با 2 پیروزی و 6 امتیاز در صدر جدول گروه سوم آسیا قرار گرفته است، باید در دیداری خارج از خانه به مصاف بحرین برود. بحرین را می توان اولین حریف نسبتا جدی ایران در این گروه دانست که انجام بازی در کشور بحرین، قدری به سختی این بازی خواهد افزود.

تیم ملی ایران پس از این بازی نیز در دیدار خارج از خانه دیگری در کشور عراق به مصاف این تیم خواهد رفت. دیداری که در تاریخ 23 آبان برگزار می شود.

در واقع دو دیدار خارج از خانه مقابل بحرین و عراق را می توان آغاز چالشی جدی و جدید برای ویلموتس دانست. مارک ویلموتس بعد از پشت سر گذاشتن دو بازی تدارکاتی و دو بازی نسبتا ساده مقابل تیم های درجه چندم آسیا، حالا باید در دو دیدار خارج از خانه به مصاف حریفانی جدی تر برود.

کسب امتیازات مناسب از این دو بازی پشت سر هم خارج از خانه می تواند تا حدود زیادی صعود تیم ملی کشورمان از این گروه را قطعی نماید.

ملی پوشن کشورمان ابتدا روز سه شنبه 23 مهر در بحرین به مصاف تیم ملی بحرین رفته و یک ماه بعد از این دیدار در تاریخ 23 آبان در کشور عراق با تیم ملی این کشور دیدار خواهند داشت تا پرونده دو رفت بازیها در مرحله گروهی بسته شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 462

به "چالش پیش روی ویلموتس و شاگردانش، عیار تیم ملی ایران مشخص می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش پیش روی ویلموتس و شاگردانش، عیار تیم ملی ایران مشخص می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید