پروازهای عتبات از سر گرفته شد خبرنگاران

به گزارش مجله اندیشه، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پروازهای شرکت های هواپیمایی عراقی با رعایت پروتکل های بهداشتی بین دو کشور در هفته جاری از سر گرفته شده و منعی برای صدور مجوز پرواز به عراق وجود ندارد.

پروازهای عتبات از سر گرفته شد خبرنگاران

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا، محدودیت های سفر در بعضی جهتهای پروازی اعمال شد که پرواز ایران به عراق نیز مشمول این محدودیت ها نهاده شد.

ذیبخش اعلام کرد: با توافقات اجرا شده بین دو کشور مقرر شد پرواز شرکت هواپیمایی عراقی در جهت تهران- نجف- تهران و مشهد- نجف- مشهد از هفته جاری برقرار گردد و در حال حاضر محدودیتی برای صدور مجوز به شرکت های هواپیمایی ایرانی وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر امکان سفر هوایی برای مسافران عادی وجود دارد یا خیر؟، توضیح داد: مقرر شد تا پروازهای شرکت های هواپیمایی این کشور به ایران از سر گرفته گردد و ایرلاین های ایرانی نیز می توانند با دریافت مجوز در جهت پروازی مذکور به جابه جایی مسافران اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: در حال حاضر هفته ای دو پرواز از تهران و دو پرواز از مشهد به شهرهای نجف و بغداد برقرار است و اعزام و پذیرش مسافران مستلزم تأیید کشور عراق است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1552

به "پروازهای عتبات از سر گرفته شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای عتبات از سر گرفته شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید