وام مسکن معلولان 135 میلیون تومان شد

به گزارش مجله اندیشه، مقام مسئول بنیاد مسکن از افزایش وام مسکن معلولان به 135 میلیون تومان اطلاع داد و گفت: 6500 واحد مسکونی خانوار های دارای 2 معلول خرداد آینده تحویل می گردد.

وام مسکن معلولان 135 میلیون تومان شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، حمیدرضا سهرابی، اظهار کرد: برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی تسهیلات مسکن روستایی هم از سوی بنیاد مسکن و هم از سوی سازمان بهزیستی و کمیته امداد تعلق می گیرد که فرصت خوبی است تا خانوارهای دارای دومعلول از این امکان در تامین مسکن خود بهره مند گردد.

وی اضافه نمود: اجرای طرح خانه دار کردن افراد دومعلول در تفاهمی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و سازمان بهزیستی آغاز شد. بر اساس تفاهم نامه مقرر شد تا 6500 واحد روستایی برای خانوارهای دومعلول توسط بنیاد مسکن، احداث گردد. از این تعداد تا به امروز عملیات اجرایی 6100 واحد آغاز شده که 4700 واحد به اتمام رسیده و مورد بهره برداری نهاده شد. به جامانده واحدها نیزدر مرحله سفت کاری هستند.

وی توضیح داد: برنامه بنیاد مسکن این است که تا خرداد آینده تمامی 6500 واحد مسکونی برای خانوارهای دومعلول احداث و تحویل متقاضیان گردد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش وام و بلاعوض مسکن معلولان به 135 میلیون تومان، گفت: بر اساس تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه در 21 استان کشور برای یاری به احداث مسکن محرومان؛شامل سرپرستان معلول خانوار و خانوارهای دارای یک معلول، 50 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به اضافه 30 میلیون تومان بلاعوض بنیاد مسکن و 10 تا 15 میلیون تومان از سوی بهزیستی فرصت مناسبی است تا این خانوارها صاحب مسکن شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1396

به "وام مسکن معلولان 135 میلیون تومان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام مسکن معلولان 135 میلیون تومان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید