قول شهردار منطقه 12 برای احیاء یک کتاب فروشی

شهرداری منطقه 12 قول داد تا کتاب فروشی ایرانیان را که بعد از 42 سال فعالیت می خواهد واگذار گردد، احیا کند.

قول شهردار منطقه 12 برای احیاء یک کتاب فروشی

به گزارش خبرنگاران، بازدید از کتاب فروشی ایرانیان یکی از برنامه های روز کتاب گردی بود. پشت شیشه این کتابفروشی نوشته شده این مغازه واگذار می گردد.

به گفته محمود آموزگار - رییس اتحاد ناشران و کتابفروشان تهران - چهار سال است که صاحب این کتاب فروشی، این برگه را به روی شیشه چسبانده است اما وقتی مشتری می آید، نمی فروشد و می گوید دلم نمی آید اینجا را بفروشم.شهردار منطقه 12 نیز برای جلوگیری از تعطیلی این کتاب فروشی قول داد که در معرفی این کتاب فروشی اقدام هایی انجام گردد، به مرتب سازی و احیای این کتابفروشی پرداخته، و بخشی از کتاب ها توسط شهرداری خریده و به مراکز فرهنگی منطقه اهدا گردد. هم چنین اطلس راهنمای کتابفروشی های منطقه تهیه گردد.

سید اسماعیل شاداب نیا - صاحب کتاب فروشی - نیز گفت: من 82 سال دارم و از کودکی در کتابفروشی کار کردم، حدود 70 یا 75 سال است که کتاب فروشی می کنم و بیش از 40 سال است که در اینجا هستم. رابطه من با تعدادی از اهل فرهنگ است؛ وگرنه امیدی نداریم.سپس شهردار منطقه و احمد مسجدجامعی - عضو شورای شهر تهران - نوشته برگه را به این مغازه واگذار نمی گردد تغییر دادند و پای برگه را امضا کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قول شهردار منطقه 12 برای احیاء یک کتاب فروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول شهردار منطقه 12 برای احیاء یک کتاب فروشی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید