قهرمانان کشتی و تیراندازی به روستاهای محروم مرزی رفتند

به گزارش مجله اندیشه، در ادامه اقدامات خیرخواهانه جمعی از قهرمانان ورزشی کشورمان در استانهای محروم کشور، این بار نجمه خدمتی دارنده مدال های طلا و نقره بازی های آسیایی 2014 اینچون در رشته تیراندازی، میمنت قاسم آبادی قهرمان کشتی کلاسیک بانوان، کمیل قاسمی دارنده مدال های طلا و نقره المپیک به همراه رسول خادم با یکدیگر همسفر شدند. این قهرمانان ورزشی با حضور در روستاهای مرزی شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی با کشور افغانستان با توزیع بسته های غذایی و بهداشتی به مردم این مناطق یاری کردند و از نزدیک پای مسائل و درخواست های آنها نشستند.

قهرمانان کشتی و تیراندازی به روستاهای محروم مرزی رفتند

این یاری ها در قالب موسسه فرهنگی و خیریه خادمین امام علی ابن ابیطالب(ع) از زمان شیوع کرونا در شهرها و مناطق روستایی محروم از جمله در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، خوزستان، گلستان و مناطقی از اطراف شهر تهران و چند منطقه دیگر از کشور با یاری خیرین اجرا شده و تا به امروز 13 هزار بسته غذایی میان مردم مناطق محروم بالخصوص زنان سرپرست خانوار توزیع شده است.

این موسسه خیریه که با یاری های مردمی اداره می گردد، علاوه بر این یاری ها به کار ساخت واحدهای مسکونی و مدرسه سازی در بعضی مناطق روستایی محروم نیز مبادرت می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1171

به "قهرمانان کشتی و تیراندازی به روستاهای محروم مرزی رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانان کشتی و تیراندازی به روستاهای محروم مرزی رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید