فال روزانه 05، 08، 1398

به گزارش مجله اندیشه، فال روزانه یک شنبه 5 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان مبارک، خوب یا بد بودن سالی که در پیش روی شما است کاملاً بستگی به خودتان دارد و اگر رفتار خوبی در این سال در پیش بگیرید، این رفتار خوب بی پاسخ نخواهد ماند و نتیجه خوبی های خود را خواهید دید. مدت زیادی است که فرصتی دست نداده تا به زندگی تان فکر کنید، آبان ماه بهترین زمان برای انجام این کار است. سال شلوغی انتظار شما را می کشد و تنها در اسفند ماه سرتان خلوت می گردد. در نتیجه ممکن است زمان زیادی برای رسیدگی به اعضای خانواده نداشته باشید و اسفند را تا می توانید در کنار خانواده سپری کنید. در فروردین ماه خلاقیت شما به اوج می رسد و در ماه های خرداد و تیر بخت و اقبال به شما رو می نماید. در این ماه ها هر فرصتی را غنیمت بدانید. مدت زیادی است که برای رسیدن به آرزوهایتان کوشش می کنید اما همواره دست تنها بوده اید و به همین دلیل نیز این آرزوها مانند کشتی در وسط اقیانوس از دسترش شما دور می گردد. در سالی که پیش رو دارید تا جایی که می توانید در فعالیت های اجتماعی شرکت کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید تا با یاری آنها، به آرزوهای دیرینه خود جامعه عمل بپوشانید.

فال روزانه 05، 08، 1398

روز شلوغی در پیش دارید و مسئله ای در منزل پیش آمده که حسابی ذهن شما را مشغول نگه داشته است. ذهن خود را بیش از حد به حل این مشکل مشغول نکنید و سرتان را با انجام کارهای روزانه بند کنید. خاطر جمع باشید این مشکل بدون دخالت شما رفع خواهد شد. محتمل است مشاجر ه ای لفظی میان شما و یکی از همکاران یا اعضای فامیل در بگیرد، این مشاجره موجبات دلخوری دوست یا همکار شما را فراهم می نماید اما بد به دل خود راه ندهید چرا که چند روز آینده که آب ها از آسیاب افتاد، دوباره میان شما و دوستی که با او مشاجره نموده اید صلح و دوستی برقرار خواهد شد.

امروز خبر ناخوشایندی به دست شما می رسد و احتمالاً کسی که قرار بوده به ملاقات شما بیاید در سر قرار حاضر نخواهد شد. به مهمانی یا یک جلسه کاری دعوت هستید و یکی از دوستان یا همکاران قرار است شما را در این مراسم همراهی کند، اما این دوست در آخرین لحظه خبر می دهد که نمی تواند همراه شما بیاید. مسائلی از این دست همواره پیش می آیند و اجازه ندهید این بدعهدی ها روز شما را خراب کند. در عوض ذهن خودتان را به انجام کارها مشغول کنید و برای سفری که در آینده ای نزدیک در پیش رو دارید از هم اکنون آماده شوید.

امروز سررسید قسط یا قرضی فرا می رسد که هیچ اندوخته ای برای پرداخت آن کنار نگذاشته اید و حسابی نگران هستید. در پرداخت پولی که قرار بود به دست شما برسد هم تعویق افتاده. بعید به نظر می رسد از جایی بتوانید پول فراهم کنید. نگران نباشید چرا که اتفاق هایی از این دست برای همه پیش می آید و به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، با مشورت با دوستان به فکر راهکار ای برای خلاصی از این مخمصه اقتصادی باشید. بین شما و همسر یا یکی از دوستان عزیزتان حسابی شکر آب شده و موقتاً با هم صحبت نمی کنید. بیش از حد به این قضیه فکر نکنید چرا که گذشت زمان همه چیز را در خودش حل می نماید و رابطه شما محکم تر از گذشته خواهد شد. مشغولیت های فکری زیادی دارید و امروز بعدازظهر زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا به آرامش برسید.اتفاقی غیر منتظره ممکن است شما و فردی که اهمیت زیادی به او در زندگی می دهید را از هم جدا کند، این جدایی عرصه را به شما حسابی تنگ می نماید و حسابی نگران آینده هستید. در چنین شرایطی هیچ کاری از دست شما بر نمی آید به غیر از اینکه همه چیز را به گذشت زمان واگذار کنید و ببینید چرخ گردون چه چیزهای پیش روی شما قرار می دهد. نگرانی های اقتصادی شما روز به روز افزایش پیدا می کنید و دخل و خرج زندگی تان با هم نمی خواند و به رغم اینکه به هر دری زده اید، باز هم درآمدتان افزایش پیدا ننموده است. مطمئن باشید هنوز ایده هایی در سر شما است که آنها امتحان نکرد ه اید و دست آخر یکی از همین ایده ها گره گشای مسائل اقتصادی شما خواهند بود. امروز روز خوبی برای تصمیم گیری نیست و اگر کار مهمی دارید، انجام آن را به فردا واگذار کنید.

به سرما خوردگی خفیفی مبتلا شده اید و کسالت، جلوی انجام کارهای روزانه را گرفته است. از آنجایی که فرد بسیار فعالی هستید، کسی عادت ندارد شما را بی تحرک ببینید و به همین دلیل نیز امروز اعتماد به نفس خود را از دست داده اید و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید. به خودتان سخت نگیرید چرا که فردا هم روز خدا است و به جای نگرانی بابت کارهای عقب مانده، به خودتان استراحت بدهید. امروز بعدازظهر مهمان ناخوانده ای در محل کار یا منزل به شما سر خواهد زد، فرصت را غنیمت بدانید و با این مهمان حساب گپ بزنید و خوش باشید که روزهای پرکاری در پیش روی شما است.

فرد خاصی که در زندگی اهمیت ویژه ای به او می دهید به یکی از دوستان شما حسادت می نماید. این فرد ممکن است همسر، شریک یا دوست شما باشد و بودن در کنار او به اندازه ای مهم است که بهتر است برای وی ارزش قائل شوید و روابط خود با دوستی که زمینه حسادت را ایجاد نموده، کمتر کنید. مهمانی رسمی یا جلسه کاری مهمی را در پیش رو دارید و اگر در این مهمانی به شما خوش نگذشت، یا جلسه کاری دستاوردی برای شما نداشت اصلاً خودتان را ناراحت نکنید. این شرایط کاملاً موقتی است و در همواره روی یک پاشنه نخواهد چرخید.

مدت زیادی است که به فکر انجام کارهای شخصی هستید و زمانی برای این کارها دست نمی دهد، امروز زمان خوبی است که به خودتان مرخصی بدهید و به جای رسیدگی به کارهای منزل، یا رفتن سر کار، به کارهای عقب افتاده رسیدگی کنید. موقعیت ها یکی پس از دیگری از جلوی چشم شما عبور می نمایند و به اندازه ای درگیر روزمرگی های زندگی هستید که شرایط برای بهره گیری از این فرصت ها مهیا نمی گردد. مطمئن باشید در آینده نیز سر شما خلوت نخواهد شد و سعی کنید با سروسامان دادن به کارها و تمرکز بیشتر، فرصت های بعدی را از دست ندهید.

حسابی دلتنگ یکی از دوستان یا اعضای خانواده هستید و امروز دائم به این فکر می کنید که او مشغول به چه کاری است و زندگی را چگونه می گذارند. از صبح که از خواب بلند شده اید دائم به فکر روزهای خوش گذشته می افتید و خاطرات این روزها در ذهن شما تداعی می گردد. به جای خیال پردازی و نگرانی، با کسی که دلتنگ او هستید تماس بگیرید و اگر سرتان خلوت است، حضوراً به دیدارش بروید. مدت زیادی است به مقدار لازم با اعضای خانواده وقت نگذرانده اید و امروز زمان خوبی است تا بعدازظهر، دست اهل منزل را بگیرید و بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید.

مدتی است به سرمایه گذاری فکر می کنید اما بهتر است درجریان باشید که امروز روز خوبی برای سرمایه گذاری های اقتصادی نیست. به این ترتیب پیشنهاد می کنیم هیچ اقدام اقتصادی انجام ندهید و برای تصمیم های اقتصادی چندروزی دست نگه دارید. به رغم اینکه پیش از این از در و دیوار برای شما خبرهای خوشی می رسید، مدتی است که روزگار سر ناسازگاری با شما دارد و به هر چیزی که دست می زنید خاک می گردد. این قضیه باعث شده تا به توانایی های خود شک کنید و بر این باور باشید که توانایی حل مسائل اقتصادی را ندارید. با این حساب پیشنهاد می کنیم در آینده با وسواس بیشتری سراغ فعالیت های اقتصادی بروید.

یکی دو روزی می گردد که حسابی اعصاب تان خورد است و با زمین و زمان دعوا دارید. در نتیجه از خودتان حسابی دلگیر هستید و نمی دانید چگونه این رفتار را از دل دوستان و آشنایان خود بیرون کنید. خوشبختانه دوستان شما چیزی به دل نگرفته اند و زمینه آشتی و رفاقت دوباره میان شما و آنها برقرار خواهد شد. بهتر است در چند روز آینده تصمیم مهمی در زندگی نگیرید و در عوض تا می توانید استراحت کنید تا اعصاب تان آرام گردد.

بیماری نه چندان مهمی در کمین شما است که بسا که علایم این بیماری از هم اکنون آغاز شده باشد. این بیماری شما را زمین گیر خواهد نمود و چاره ای نیست که چند روزی استراحت کنید. این استراحت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید با اهل منزل وقت بگذرانید. پس از بهبودی، شرایط خوبی برای شرکت در یک دوره ورزشی مهیا می گردد، این شرایط را از دست ندهید و با ورزش جلوی بیماری ها را در آینده بگیرید.

به اندازه ای سرتان شلوغ بوده که مدتی است وقت ننموده اید جویای حال اعضای خانواده شوید یا خبری از معشوق و دلدار خود بگیرید. اعضای فامیل نیز حال شما را نمی پرسند و معشوق شما چند روزی است که حتی یک تماس کوتاه هم نداشته است. در نتیجه نگران و تنها شده اید و حاضرید هر کاری بکنید که از این شرایط خلاص شوید. خوشبختانه دوست یا دلدار شما هم حسابی دلش برای شما تنگ شده و منتظر تماس شما است، در نتیجه همین الان گوشی را بردارید و با یک تماس تلفنی، خودتان را از زندان تنهایی نجات دهید. در یکی دو هفته آینده شرایطی برای مسافرت مهیا می گردد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و به همراه دوست یا اعضای خانواده خودتان را مهمان مسافرتی چندروزه کنید.منبع: برترین ها
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 528

به "فال روزانه 05، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 05، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید