سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند

به گزارش مجله اندیشه، هوشنگ بازوند در نشست با مدیران مجموعه های بیمه گذار مرتبط با زلزله، گفت: طی این مدت آسیب دیدگان بسیاری بیمه گران زلزله مراجعه نموده و بخشی از این افراد از خدمات ارایه شده گله مند هستند.

سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند

وی اضافه نمود: طبق گزارش مجموعه های بیمه، در این زلزله زلزله 200 میلیارد تومان به آسیب دیدگان زلزله پرداخت نموده اند که رقم بسیار خوبی است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در این زلزله کوشش کردیم مستندسازی های مناسبی را در حوزه امداد و نجات و آسیب های سازه ای انجام دهیم و پس از تدوین نهایی در اختیار دانشگاه ها و مدیران قرار گیرند تا در زلزله های آینده به کار گرفته شوند.

وی بیان نمود: در حوزه بیمه نیز ما با آسیب های متعددی روبرو بودیم که ضروری است این مسائل مستندسازی شده و در اختیار مجموعه های تصمیم گیر و تصمیم ساز این حوزه قرار گیرد.

بازوند توضیح داد: در این زلزله سلفی بگیرهایی آمدند و قول و قرارهایی برای یاری به زلزله زدگان دادند ولی دیگر خبری از آن ها نشد.

وی گفت: تاکنون 10 هزار و 800 میلیارد تومان برآورد خسارت زلزله کرمانشاه بوده است و اگر نظارت ها در حوزه ساخت وساز و در حوزه هایی مانند مسکن مهر، بیمارستان ها و دیگر اماکن خصوصی و دولتی به خوبی صورت می گرفت، میزان خسارت ها به نصف می رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 90

به "سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید