رئیس فدراسیون تنیس: وزیر من را نخواهد با یک اشاره می روم

به گزارش مجله اندیشه، شش ماه از ثبت نام کاندیداها برای انتخابات فدراسیون تنیس گذشت اما هنوز تکلیف برگزاری مجمع این فدراسیون تعیین نیست.

رئیس فدراسیون تنیس: وزیر من را نخواهد با یک اشاره می روم

به گزارش مجله اندیشه، انتخابات تنیس حاشیه های فراوانی داشته و به نظر می رسد همچنان هم این حواشی ادامه دار باشد. با وجود اینکه منعی برای برگزاری انتخابات تنیس وجود نداشت اما این فدراسیون سه ماه و شش روز پس از انتها دوره ریاست مجید شایسته همچنان در صف انتظار برای اعلام تاریخ مجمع به سر می برد و تعیین نیست دلیل وزارت ورزش برای برگزار نکردن مجمع چه چیزی است. البته مسئله جدیدی که رخ داده این است که شش ماه از انجام ثبت نام کاندیداها می گذرد و با این شرایط دست وزارت ورزش باز است که حتی بخواهد مجدداً ثبت نام را انجام دهد.

مجید شایسته که هم اکنون به عنوان سرپرست در فدراسیون مشغول به کار است در گفت و گو با مجله اندیشه درباره بلاتکلیفی انتخابات فدراسیون تنیس و اینکه ممکن است وزارت ورزش دوباره بخواهد ثبت نام از کاندیداها را انجام دهد، بیان نمود: ما هنوز منتظر نظر وزارت ورزش و جوانان هستیم. اما با توجه به اینکه دو کاندیدا برای انتخابات وجود دارد و به نظر می رسد که صلاحیت هایشان تأیید شده است، منتظر نظر وزارت ورزش برای برگزاری انتخابات هستیم. اینکه ثبت نام مجدد انجام گردد در صورتی است که ثبت نام ها انجام نشده باشد یا صلاحیت ها تأیید نشده باشند و شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم نباشد. اما تمام این کارها در موعد مقرر اجرا شده است و طبق اعلام آقای اسبقیان هم انتخابات تک کاندیدا نیست.

شایسته در خصوص حرف و حدیث هایی مبنی بر اینکه گفته می گردد که وزارت ورزش و جوانان شایسته را نمی خواهد، گفت : طبیعی است که در خصوص هر اتفاقی حرف و حدیث هایی مطرح گردد. اگر وزارت ورزش و جوانان مجید شایسته را نمی خواست حداقل به خودش بیان می شد. نکته بعدی این است که وقتی وزیر ورزش و جوانان برای من حکم سرپرستی صادر می نماید نشان دهنده اعتمادی است که به من دارد و اگر من را نمی خواست طبیعی بود که این اتفاق رخ نمی داد و این اظهار نظر صحیح نیست چرا که رابطه خانواده تنیس با وزارت ورزش و جوانان رابطه خوب و منطقی است. نشان دهنده این تعامل خوب این است که تنیس به بازی های داخل سالن، کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی اعزام شد. شاید روابط خوب و منظمی که بین فدراسیون، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان وجود دارد به مذاق خیلی ها خوش نیاید و بخواهند چنین تجزیه و تحلیل هایی داشته باشند. ارتباط ما در یک سطح بسیار خوبی قرار گرفته است. اجازه هم نمی دهیم با این اظهار نظرهای نادرست این روابط دچار خدشه گردد.

او در پاسخ به این سوال که شاید بعضی از افراد در بدنه وزارت ورزش و جوانان او را نخواهند، توضیح داد: طبیعی است در جامعه ما افرادی حضور دارند که موافق یا مخالف هستند. البته بعضی از افراد هستند که با غرض قضاوت می نمایند و فکر می نمایند چون خودشان را در رأس کار نیستند مشکلاتی وجود دارد و احساس می نمایند که باید خودشان در کار باشند. خانواده تنیس این افراد را می شناسند و این افراد هیچ گاه صندلی خود را در این خانواده پیدا ننموده اند. به نظر می رسد بعضی ها شاید دوست ندارند روابط خوب و نزدیکی که بین ما، سلطانی فر و صالحی امیری وجود دارد را ببینند. شاید موجب ناراحتی آنها شده است و این برداشت را را داشته اند که شاید وزارت ورزش و جوانان شایسته را نخواهد. من بارها گفته ام که اگر حس کنم وزارت ورزش و جوانان حضور مجید شایسته را نمی خواهند با تک اشاره ای خواهم رفت که مبادا با حضورم خانواده تنیس دچار مشکل گردد.

شایسته در خصوص گلایه هایی که نسبت به کیفیت برگزاری جام حذفی وجود داشت نیز خاطر نشان کرد: طبیعی است چون 107 تیم در این مسابقات شرکت کردند و ما سعی کردیم قطعاً نقاط ضعفی هم وجود دارد و من آنها را نه رد می کنم و نه تکذیب، بلکه تجربه گرانبهایی است که برای سالیان بعد و باید این نقاط ضعف را بر طرف کنیم. بعضی از افراد در حین مسابقه با من تماس گرفتند و نکات را گفتند که کوشش کردیم تا آن جایی که می توانیم حل کنیم. بقیه موارد را هم دوستان یادداشت نموده اند تا برای سال های بعد بر طرف گردد، ولی باید این را قبول کنیم که مدیریت 107 تیم کار بسیار سختی است و کوشش می کنیم که برای سال های آینده با ضعف کمتری مسابقات را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 154

به "رئیس فدراسیون تنیس: وزیر من را نخواهد با یک اشاره می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون تنیس: وزیر من را نخواهد با یک اشاره می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید