دایی: کی روش زحمت کشید و نباید موضع غیرمنصفانه داشته باشیم، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به من داده نشد

به گزارش مجله اندیشه، علی دایی بازیکن و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که در جریان مسابقات جام ملت های آسیا، پیشنهادی برای راهنمایی تیم ملی به وی ارائه نشده است.

دایی: کی روش زحمت کشید و نباید موضع غیرمنصفانه داشته باشیم، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به من داده نشد

علی دایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله اندیشه، در خصوص حذف ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام ملت های آسیا 2019، گفت: ما در این دوره می توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم و تا نیمه نهایی هم خوب جلو آمدیم، اما متاسفانه برابر ژاپن شکست خوردیم و نتوانستیم به فینال برویم. در قیاس با ژاپن، ما تیم ضعیف تری نبودیم، ولی متأسفانه در طول بازی اشتباهاتی داشتیم که همین موضوع نتیجه را به سود ژاپن رقم زد. ما به دلیل نداشتن تمرکز چند اشتباه داشتیم و ژاپن هم از این شرایط بهترین استفاده را برد.

وی ادامه داد: این بازی ها تمام شد و باید به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم چون آنها زحمت کشیدند و نهایت کوشش خودشان را به خرج دادند تا تیم ملی نتیجه بگیرد. مهم این است که بتوانیم برای آینده برنامه ای درست داشته باشیم و نقص ها و ایرادها را رفع کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی در رابطه با عملکرد کارلوس کی روش در 8 سال گذشته و اینکه بعضی عملکرد این مربی را مورد نقد قرار می دهند، توضیح داد: کی روش برای تیم ملی زحمت کشید و نباید در خصوص این مربی و عملکردی که داشت، موضع غیرمنصفانه داشته باشیم. ما با کی روش حضور در 2 جام جهانی را تجربه کردیم و در این جام هم به جمع 4 تیم برتر راه پیدا کردیم. کی روش در این چند سال نهایت کوشش خودش را برای موفقیت تیم ملی انجام داد.

دایی در خصوص اینکه گفته می گردد در جریان مسابقات جام ملت های آسیا و بعد از صحبت های کی روش در خصوص وزیر ورزش، به وی پیشنهاد دادند که راهنمایی تیم ملی را بر عهده بگیرد، گفت: این موضوع صحت ندارد و پیشنهادی در خصوص سرمربیگری تیم ملی به من داده نشد.

وی با اشاره به قهرمانی تیم ملی قطر در مسابقات جام ملت های آسیا گفت: عملکرد قطر در این جام فوق العاده بود و آنها تیم های صاحب نام را شکست دادند، این قهرمانی محصول یک برنامه ریزی چند ساله از سوی قطری ها بود. آنها برای پیشرفت فوتبال ملی و باشگاهی شان هزینه کردند و آینده نگری خوبی در این زمینه انجام دادند. آنها برای آینده و جام جهانی بعدی هم برنامه دارند و نمایش قطر در جام ملت های آسیا نشان داد که آنها به خوبی پیشرفت نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 138

به "دایی: کی روش زحمت کشید و نباید موضع غیرمنصفانه داشته باشیم، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به من داده نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: کی روش زحمت کشید و نباید موضع غیرمنصفانه داشته باشیم، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به من داده نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید