خبرنگاران 50 درصد مسکن مهر بدون متقاضی خراسان شمالی مشخص تکلیف شد

به گزارش مجله اندیشه، بجنورد-خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه شهرسازی خراسان شمالی گفت: تا به امروز هزار و 172 واحد مسکن مهر در استان که بدون متقاضی بود، معین تکلیف شده است و شرایط مابقی دیگر واحدها که به همین میزان است تا سرانجام سال جاری تعیین می گردد.

خبرنگاران 50 درصد مسکن مهر بدون متقاضی خراسان شمالی مشخص تکلیف شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

علی فخرانی روز یکشنبه به خبرنگار خبرنگاران گفت: پیش از این 2 هزار و 90 واحد مسکن مهر استان در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین به علت نداشتن متقاضی موثر، بلاتکلیف بود که اخیرا بخش زیادی از این واحدها به متقاضیان جدید تخصیص داده شده است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه شهرسازی خراسان شاقتصادی با اشاره به اینکه این پروژه های مشکل دار مسکن مهر زیر 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند گفت: اخیرا 608 واحد مسکن مهر در اسفراین به تعاونی مسکن آذین فورج تخصیص شده است.

وی گفت: در شیروان هم پروژه 60 واحدی به تعاونی مسکن مهر اتحاد و پروژه 54 واحدی به تعاونی مسکن نانوایان واگذار شد و 72 واحد هم به صورت خودمالکی به سازنده واگذار می گردد.

وی گفت: در گلستان شهر بجنورد هم پروژه 48 واحدی تگن سازه به شرکت تعاونی اقتصاد و رسانه تخصیص داده شده، پروژه 66 واحدی دیگر به تعاونی مسکن اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و 192 واحد هم به کارکنان ناجار تخصیص داده شده است.

فخرانی تاکید نمود: مابقی واحدهای مسکن مهر هم سال جاری مشخص تکلیف می گردد.

وی اضافه نمود: با توجه به گرانی، افزایش قیمت و تورم، متقاضی موثر که توان اقتصادی برای تامین آورده داشته باشد، وجود نداشت از این رو اجرای این پروژه ها بلاتکلیف مانده بود.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه شهرسازی خراسان شاقتصادی گفت: 72 واحد مسکن مهر جاجرم هم به صورت خودمالکی به سازنده واگذار می گردد.

در خراسان شاقتصادی 24 هزار و 62 واحد مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت استان برنامه ریزی و اجرا شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1677

به "خبرنگاران 50 درصد مسکن مهر بدون متقاضی خراسان شمالی مشخص تکلیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 50 درصد مسکن مهر بدون متقاضی خراسان شمالی مشخص تکلیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید