ترامپ احتمالا به نفع مدیر سابق کمپینش مداخله می نماید

به گفته یک خبرنگار فاکس نیوز که با ترامپ مصاحبه داشته است، رئیس جمهوری آمریکا برای عفو مدیر سابق کمپین انتخاباتی خودش که اخیرا در پرونده تقلب بانکی و مالیاتی محکوم گردیده، ابراز تمایل نموده است.

ترامپ احتمالا به نفع مدیر سابق کمپینش مداخله می نماید

به گزارش خبرنگاران، خبرنگار فاکس نیوز می گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا چهارشنبه در مصاحبه ای به او گفته است که عفو پل مانافورت، مدیر سابق کمپین انتخاباتی خودش در سال 2016 را مورد آنالیز قرار خواهد داد. این خبرنگار چهارشنبه شب در برنامه فاکس نیوز گفت: فکر می کنم او برای مانافورت احساس تاسف می نماید. آنها دوست هستند.

فاکس نیوز تنها گزیده هایی از مصاحبه با رئیس جمهوری آمریکا را منتشر نموده است و قصد دارد امروز پنج شنبه مصاحبه کامل را منتشر کند. گزیده هایی که فاکس نیوز تا به حال منتشر نموده است، شامل اینکه ترامپ چنین سخنی گفته باشد، نیست.

مانافورت سه شنبه در پرونده دو فقره جعل بانکی، پنج فقره تقلب مالیاتی و یک فقره عدم افشای حساب های بانکی خارجی محکوم شد. ترامپ چهارشنبه در واکنش به این محکومیت در پیامی توئیتری مانافورت را مردی شجاع توصیف کرد و گفت: من برای پل مانافورت و خانواده فوق العاده او بسیار ناراحت هستم.

گمانه زنی درباره عفو مانافورت در حالی مطرح گردیده است که یک عضو کنگره آمریکا گفته است اگر ترامپ این مدیر سابق کمپینش را عفو کند باید برای ادای توضیحات احضار گردد. تد لیو در مصاحبه با شبکه سی ان ان گفت: به عقیده من عفو پل مانافورت زمینه را برای احضار ترامپ مهیا می نماید و فکر نمی کنم که جمهوری خواستار علیه این مساله اقدامی صورت دهند.

مانافورت ممکن است که به تحمل 80 سال زندان محکوم گردد. با این وجود دادگاه هنوز هیچ حکمی درباره میزان مجازات مانافورت صادر ننموده است. حکم نهایی روز 29 اوت منتشر خواهد شد. محاکمه مانافورت در پی تحقیقات رابرت مولر، دادستان ویژه رسیدگی به موضوع دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا میسر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ احتمالا به نفع مدیر سابق کمپینش مداخله می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ترامپ احتمالا به نفع مدیر سابق کمپینش مداخله می نماید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید