تحرکات تروریست ها رارصد می کنیم، اجازه هیچ اقدامی به آنها نمی دهیم

به گزارش مجله اندیشه، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه تحرکات گروه های تروریستی را با دقت رصد می کنیم، گفت: اجازه هیچ اقدامی علیه منافع ملی کشورمان را به آنها نمی دهیم.

تحرکات تروریست ها رارصد می کنیم، اجازه هیچ اقدامی به آنها نمی دهیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مورد انتشار اخبار و تصاویر از حضور گروه های تروریستی در نزدیکی مرزهای کشورمان، گفت: گروه های تروریستی و تحرکات آنها را با دقت بسیار بالا رصد می کنیم و اجازه هیچ اقدامی را علیه منافع ملی کشورمان را به آنها نمی دهیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید نمود: نیروهای مسلح کلیه تحرکات و تهدیداتی را که متوجه جمهوری اسلامی ایران است را با دقت زیر نظر و آنالیز دقیق دارند و متناسب با نوع تهدیدات، تمهیدات لازم اندیشیده می گردد.

امیر نعمتی با تاکید بر اینکه اشراف کامل اطلاعاتی بر دشمنان و به ویژه گروه های تروریستی داریم گفت: در مناطق مرزی نیز نیروهای زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقویت خطوط مرزی حضور قدرتمند دارد، یگان هایی در مناطق مرزی مستقر شده اند و با تمام توان در راستا ایجاد امنیت و آرامش برای کشور کوشش خواهیم کرد.

وی امنیت مردم و مرزهای کشور را خط قرمز ارتش و سایر نیروهای مسلح کشورمان دانست و گفت: که با هر گونه تحرک و نا امنی برخورد قاطع خواهیم کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش شرایط مرزی را بسیار خوب دانست و گفت: با هرگونه نا امنی و تحرکی که بخواهد امنیت مرزهای ایران را تهدید کند با شدت برخورد می کنیم به گونه ای که مسببان آن را پشیمان خواهیم کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1359

به "تحرکات تروریست ها رارصد می کنیم، اجازه هیچ اقدامی به آنها نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحرکات تروریست ها رارصد می کنیم، اجازه هیچ اقدامی به آنها نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید