بنیاد مستضعفان اجاره بهای املاک تجاری فروردین ماه را دریافت نمی کند خبرنگاران

به گزارش مجله اندیشه، رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اوج گیری کرونا در موج چهارم، از اسکان کادر درمانی شهر تهران در برخی هتل های بنیاد خبر داد و گفت: با توجه به تعطیلی کرونایی بسیاری از مشاغل، بنیاد مستضعفان اجاره بهای فروردین ماه املاک تجاری خود را دریافت نمی کند.

بنیاد مستضعفان اجاره بهای املاک تجاری فروردین ماه را دریافت نمی کند خبرنگاران

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، سید پرویز فتاح در صفحه شخصی خود با اعلام این خبر نوشت: با اوج گیری موج چهارم ‫کرونا‬ براى حمایت از کادر درمان بیمارستان های تهران، برخى از هتل های ‫بنیاد مستضعفان‬ تا پایان خرداد در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه بیان نمود: همچنین با توجه به تعطیلى کرونایی بسیاری از مشاغل، اجاره فروردین ماه املاک تجاری بنیاد در سراسر کشور دریافت نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، این بنیاد از آغاز شیوع کرونا تا امروز، برای پنجمین ماه، اجاره بهای املاک تجاری خود را دریافت نکرد و پیش از این در اسفند ماه 98 و همچنین فروردین، اردیبهشت و آذر ماه 99 نیز اجاره بهای املاک تجاری خود را دریافت نکرده بود.

همچنین در ابتدای شیوع کرونا نیز هتل های بنیاد مستضعفان در اختیار کادر درمانی تهران برای اسکان این عزیزان قرار گرفته بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1615

به "بنیاد مستضعفان اجاره بهای املاک تجاری فروردین ماه را دریافت نمی کند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیاد مستضعفان اجاره بهای املاک تجاری فروردین ماه را دریافت نمی کند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید