برهانی: تمام مذاکرات با استراماچونی اجرا شده ، گزینه اول، دوم و سوم سعادتمند، آندره آ است

به گزارش مجله اندیشه، مشاور نقل و انتقالاتی مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: علی کریمی پیشنهاد خیلی خوبی دارد و باید به بازیکن حق بدهیم که به فکر آینده اش باشد.

برهانی: تمام مذاکرات با استراماچونی اجرا شده ، گزینه اول، دوم و سوم سعادتمند، آندره آ است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آرش برهانی در مورد جابجایی تیم استقلال گفت: برای جابجایی استقلال افراد کاربلد و کسانی که به لیگ واقف هستند، فعالیت می کنند. آن ها ستاره های لیگ و بازیکنانی که مد نظر هستند را طبق نیاز استقلال شناسایی کردند و برای به خدمت گرفتنشان اقدام شد. بازیکنانی که اضافه شدند بهترین های لیگ بودند و در پست هایی که تیم نیاز داشت جذب شدند.

وی در مورد نقش خودش در جابجایی استقلال مطرح کرد: من در جابجایی دخالتی ندارم و فقط مشاوره می دهم.

برهانی گفت: در حال حاضر تعدادی از دوستان هستند که مشاوره می دهند و خدا را شکر سعادتمند فضایی ایجاد کرده که برای جذب بازیکن با کارشناسی و خیال جمع انجام می گردد. نوروزی معاون اقتصادی باشگاه خیلی زحمت می کشد. او بسیار فعال است و حتی تا ساعت 5-4 صبح پیگیر کارهاست. بازیکنان مدنظر با کارشناسی و فکر، طبق نیازهای استقلال جذب می شوند.

وی با اشاره به جذب بازیکنان بدون نظر یک سرمربی افزود: متأسفانه در این روزهای حساس استقلال سرمربی ندارد که طبق نظر و افکارش بازیکن جذب گردد اما دوستان سعی می کنند در هر پست بهترین بازیکنان را بگیرند تا به سرمربی تیم کمک گردد. خودم امیدوارم که سرمربی آینده تیم استراماچونی باشد.

برهانی در مورد این که مسئول مذاکره با علی کریمی است و شرایط این بازیکن چه می گردد، گفت: من مسئول مذاکره با کریمی نیستم، باشگاه و نوروزی در این مورد تلاش می کنند. کریمی پیشنهاد خیلی خوبی دارد. باید به بازیکن حق بدهیم که به فکر آینده اش باشد. او بازیکنی است که به استقلال تعصب دارد و در ایران غیر از استقلال به تیم دیگری نمی رود. هواداران هم به او حق می دهند که به فکر آینده اش باشد. امیدواریم در استقلال بماند و همچنین امیدواریم با بازیکنانی که جذب می شوند مسئله ای بوجود نداشته باشد.

پیشکسوت استقلال در مورد این که هواداران این تیم تشنه آمدن استراماچونی هستند، مطرح کرد: تمام فکر و ذکر باشگاه این است که استراماچونی را برگرداند. مدیران باشگاه می دانند که او برای هواداران چقدر مهم است. من دیدم که برای برگشت استراماچونی تلاش می کنند. تمام مذاکرات هم اجرا شده و اتفاقات خوبی جدیدا افتاده، روزنه امیدی برای برگشتن استراماچونی به وجود آمده و سعادتمند با پیگیری سعی می کند که این اتفاق بیفتد. مطمئنم این اتفاق خوب می افتد. استراماچونی هم پیگیری هواداران را می بیند. در فضای مجازی کولاک شده، او به دل هواداران نگاه می کند که خواهانش هستند و امیدوارم که برگردد.

مشاور جابجاییی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با رادیو تهران ورزشی در مورد مطرح شدن نام الکس نوری برای هدایت این تیم گفت: از این خبر تعجب کردم. البته همه باشگاه های دنیا 4-3 پلن مختلف دارند. شاید در مورد الکس نوری هم فکر شده باشد. به هر حال با توجه به مسائلی که تا دیروز برای بازگشت استراماچونی وجود داشت، باید باشگاه پلن هایی را در نظر می گرفت. نمی دانم این خبر ناگهان از کجا آمد ولی می دانم صددرصد گزینه های اول، دوم و سوم سعادتمند استراماچونی است. شاید پلن های دیگری هم باشد اما در نهایت مطمئنا استراماچونی برمی گردد و این حاشیه ها و مسائل تمام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1235

به "برهانی: تمام مذاکرات با استراماچونی اجرا شده ، گزینه اول، دوم و سوم سعادتمند، آندره آ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برهانی: تمام مذاکرات با استراماچونی اجرا شده ، گزینه اول، دوم و سوم سعادتمند، آندره آ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید